www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Zoom G2.1U


Recommended Posts

Procesorul este in stare foarte buna, a fost tinut doar in casa si folosit pentru inregistrari si compus.

Nu am avut nicio problema cu el, ba din contra, pot sa spun ca este o scula foarte buna, pe care te poti baza.

 

Pentru cei care nu stiu, poate sa fie folosit ca si placa de sunet externa, datorita portului USB pe care il are procesorul. Un exemplu de ce se poate scoate din acest procesor poate fi ascultat aici: http://forums.rgc.ro...812#entry708812

 

Nu stau acum sa insir toate efectele si nebuniile pe care le are, dar cei interesati pot sa dea click pe urmatorul link: http://www.zoom.co.j.../products/g21u/

 

Motivul vanzarii: mi-am cumparat un amp si pedale si acum nu mai am ce sa fac cu el.

 

Pretul este de doar 300 lei si nu este negociabil. De ce il dau atat de ieftin? Pentru ca noul proprietar va trebui sa achite transportul, sa isi cumpere un adaptor (procesorul nu vine cu adaptor cand il cumperi de nou) si nu va primi CD-ul cu Cubase dintr-un motiv foarte simplu: pentru ca nici eu nu il am.

 

Contact: 0744.385.223 (daca nu raspund, dati-mi un SMS si va sun inapoi)

 

O sa fac poze la sfarsitul acesta de saptamana, insa pana atunci o sa pun o poza exemplificativa, de pe net.

 

post-4928-0-61044400-1360869371_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum am promis, cateva poze cu procesorul, ca sa va convingeti ca e in plina putere.

 

post-4928-0-96786400-1361096334_thumb.jpg post-4928-0-85175500-1361096475_thumb.jpg post-4928-0-69508700-1361096519_thumb.jpg

 

Se trimite oriunde in tara prin posta sau curier rapid, dupa preferinta cumparatorului.

Scula functioneza cu orice adaptor universar sau cu baterii.

 

Pret: 300 lei. Nu e negociabil si nici nu o sa fie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.