www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Behringer Ucg 102 - Interfata Usb


Deenman
 Share

Recommended Posts

Cumparat de la Senia , ambalaj original + manual+ cd cu serial key pt 2 programe dedicate.

 

Link importator: http://www.senia.ro/...hringer-16229-3

Link thomann : http://www.thomann.d...nger_ucg102.htm

 

 

Functioneaza perfect . Pret : 75 Ron (50% din pretul din magazin) , trimit prin posta/ curier pe cheltuiala cumparatorului.

 

Contact: 077173792 sau deenman60@yahoo.com

 

Motivul vanzarii : mi-am cumparat un e-mu 0202 pentru ca aveam nevoie de 2 canale pt 2 chitari.

 

sfyws3.jpg2mcizqr.jpg73ib0p.jpg53spdh.jpg

Edited by Jig
Link to comment
Share on other sites

Am fost contactat de 2 persoane , una prin mail, alta telefonic , am de facut o precizare: trimit prin curier/posta doar cu plata in avans inainte ( consider ca am destule calificative ca sa denot incredere) .

 

Puteti achita : transfer bancar/ western union / paypal .

 

Am luat aceasta hotarare pt ca nu vreau sa ma trezesc ca un nesimtit nu ridica coletul si ajung sa platesc eu 50 ron pt transport dus/intors. Daca va convine ma anuntati si il expediez doar cu plata inainte , interfata este ambalata in cutia originala .

 

contact sa se vada : deenman60@yahoo.com telefon: 0771731792

 

Domnii care m-au contactat sa revina cu un mesaj de confirmare a platii in avans , deocamdata nu este rezervat nimanui.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gondrei

Te rog sa o iei personal, ma intreb cine este nesimtitul in aceasta situatie?

 

Behringer ucg102 am si eu , n-am nici o problema cu ea , isi face treaba si nu am latenta,si am dat doar 70 ron pe ea SH.
Edited by Gondrei
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg , ce insinuezi prin linkul respectiv ? placa este cumparata de la senia cum am spus in mesaj , am si factura pt ea, si mai ales nu vad ce e deranjant pentru tine ? faptul ca o vand la 50% din pretul de magazin? cam cu cat ai vrea sa ti-o dau, cu 30 ron si sa platesc eu transportul? esti hazliu .

 

Cu alte cuvinte , cum ma faci nesimtit? incalc vreo regula ?

Vand ceva cu defect? NU , vand ceva mai scump ca-n magazin , NU? te deranjeaza ca cer banii in avans? Da atunci fa pasi si vezi-ti de treaba.

 

Apropo domnu moldovean , cand citesti ceva citeste calumea , in postul meu am scris : cumparata de la SENIA ( atentie nu am specificat ca eu am cumparato) deci chiar nu vad unde e problema ta , si ce legatura are linkul, o vand cu cat am luato , cu 50% pretul din magazin.

 

A stai , acum realizez ca tu esti ofticatul care cu care am vorbit la telefon , care ai rezervat placa si care mi-a cerut ibanul sa-mi depuna banii , doar ca asta nu s-a mai intamplat , asa e? hai sa-ti fac o favoare , sa vada forumul cu cine avem de-a face.

 

There we go (datele publice nu ti le fac, ca nu-s chiar asa nesimtit cum ma faci)

"

 

Man, ma ierti, nu stiu prin ce intamplare nefericita nu a ajuns raspunsul meu la tine, ti-am scris un mail care nu s-a mai trimis sau...nu stiu. Scuze ca-ti raspund asa tarziu dar am avut repetitii la teatru si la facultate si-am fost super incarcat, o sa te rog sa il trimiti luni pe adresa universitatii cum cel mai probabil, din fericire sau nefericire, acolo voi fi si marti sau miercuri cand o sa ajunga.

.

 

 

 

Nu stiu exact ce garantie iti pot oferi ca o sa ridic coletul, apropo de paragraful cu "nesimtitul" decat ca sunt ultra disperat dupa o interfata audio usb pentru chitara mea electrica pe care momentan o folosesc la rece :) Ma ierti dar nu stiu cum o sa-ti pot trimite banii in avans ca nu gasesc timp nici sa beau o cafea si sa fumez o tigara, plus ca nu am timp, stiu ca suna absurd dar chiar nu am.

 

Te salut si iti multumesc in avans pentru intelegere.

 

PS: Iti atasez o fotografie cu mine ca sa vezi doar cat de serios sunt si cat de mult vreau behringeru :

xssn7.jpg

 

,Inchid citatul . cu alta ordine de idei , sau atlfel spus , ma suni insistent de 2-3 ori , ca vrei interfata , ca vrei sa o trimit dar specifici ca nu stii daca ai timp sa o ridici , iar eu in mesaj specificat clar si precis ca nu trimit fara avans ca sa ajung sa platesc eu pretul sh pe transport , daca nu stii transportul costa aprox 50 ron dus intors .

Pe urma iti dau ibanul ing cum ai pretins ca sa-mi pui banii , n-ai mai pus nici un ban , si nici nu ai mai sunat sa zici ca nu -l mai vrei , ai lasat totul in aer , ba chiar ai rezervat interfata in primele zile de la postare , moment in care m-a mai sunat cineva intr-o duminica dimineata ca-l vrea si i-am zis ca-i rezervat.

 

 

Deci cine e nesimtitul pana la urma copile? cred ca-ti voi acorda un negativ totusi , ca vad ca rezervi treburi dar nu te tii de cuvant , si-n plus ajungi sa te milogesti pt o interfata behringer ucg102 cand tu ai ESp eclipse model 1000 scump? deci concluzia care ar fi? cine-i nesimtitul?

Edited by Jig
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salut , daca o mai aveti v-o cumpar eu pe loc:) . Daca esti dispus sa o trimiti prin curierat rapid . Am feedback 100% pozitiv , sunt cumparator de incredere am mai facut deja doua tranzactii . Iti multumesc . Daca vezi acest mesaj poti da un reply , sau pe yahoo la andreichetan@yahoo.com , sau telefonic 0748099291 ( in cazul in care nu raspund , daca puteti dati-mi un sms sa stiu ca sunteti d-voastra si va sun eu) O zi buna :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.