www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Noua Serie Evh Frankenstein Si Noul Combo Evh 3 La Namm 2013


barbarossa
 Share

Recommended Posts

Desi nu cred ca e relevant , inregistrarea poate fi influentata de mai multi factori , dar ce canta TK acolo e doar rahat, ori de la el pleaca problema , ori de la chitara+ amp , ori de la microfonul camerei care filmeaza. Dupa parerea mea , nu suna bine deloc, chiar deloc.

 

Cred ca esti doar malitios. Omul s-a dus sa vada "cum suna" chitara si ampul ala si nu cred ca si-a propus nici sa faca un solo a la Steve Vai si nu cred ca a stat o juma de ora la butonat. Si eu cand merg la magazin sa incerc o chitara noua nu imi propun nici sa dau concert pentru vanzatori sau ceilalti cumparatori (sa arat cata chitara stiu) nici sa stau o vesnicie sa butonesc un amp. Daca imi rezulta MIE ca suna bine atunci mai zabovesc ...dar in principiu dupa cateva powerchords si niste capete de solo imi este suficient sa-mi spun daca e pentru mine...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

TK e bun,face multe review uri foarte bune si e un om modest.

 

Acuma este un comment care are multe up uri la acest video:

 

"People always complain about TTK's playing, but he just had the man himself, Eddie Van Halen walk up to him and tell him "keep playing, keep playing, sounds good!"

In your face trolls! " :respect:

 

Da...made my day

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.