www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Clavia Nord Stage 76


vasikelu
 Share

Recommended Posts

Stare impecabila de functionare.

Arata si functioneaza ca nou

 

Instrumentul se poate proba si ridica din Hunedoara sau pot trimite si prin curier

oriunde in tara cu posibilitatea de a verifica inainte de plata

 

Pentru cunoscatori nu cred ca mai este nevoie de prezentare.

Pentru cei care nu stiu acest model a fost premiat 3 ani la rand de catre MIPA (Musikmesse International Press Award)

mai multe detalii gasiti AICI

 

Parerea mea personala: Pur si simplu te indragostesti de sunetele lui. Cei care au pus mana pe el stiu despre ce vorbesc. Mie imi place in general foarte mult tonurile de pian si orga hammond . Am avut ocazia sa vand mai multe modele de pian printre care au fost : Yamaha motif xs7, Roland rd700gx, rd700sx , Kurzweil PC2X , Kurzweil sp2x, etc. Pot spune ca acesta le intrece pe toate, in ce priveste calitatea si originalitatea tonurilor ...ESTE DOAR PAREREA MEA !

 

 

Super pret 1450 eur/neg

Pentru cei interesati ofer poze reale si clare

Tel. 0762436626

 

.

Edited by vasikelu
Link to comment
Share on other sites

Deocamdata astept client sa imi ofere bani. Eu am avut 2 GX-uri pana acum pe care leam vandut. Este o clapa foarte buna. Dupa ce leam dat, lumea mau tot sunat ca aveau nevoie de 700gx. De ceva vreme na mai sunat nimeni. Daca mai suna te anunt, si ori facem schimb ori i directionez la tine ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Guest jonaradu

Salut,

 

Recomand aceasta clapa, este una extraordinara, am cantat de cateva ori la concerte cu ea si imi place la nebunie!

offtopic: Am vazut mai sus ca inca te mai contacteaza clienti cu 700gx, eu am un rd-700 SX sora mai mica tot cu 88 clape si hammer action etc. daca auzi pe cineva as fi recunoscator daca i-ai redirectiona aici 0741363753, o vand cu 1000 euro plus case si stativ.

 

Succes la vanzare ;). Shalom Aleihem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.