www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Va Rog Frumos O Parere Despre Voce :)


flo96
 Share

Recommended Posts

Ai toate calitatile necesare ca sa faci cariera. Fugi la scoala sau profesor si sa auzim numai de bine.

Cat despre chitara ... simplist, robotic si nu prinzi notele bine de se aud zbarnaielile alea.

Link to comment
Share on other sites

Marfa vocea, chitara suna deplorabil :). Dar vocea face obiectul topicului, deci... good job, imi place!

 

Apropo, cam ce genuri de muzica te-ar interesa sa canti? Eu mai colaborez la unele coveruri cu alti colegi de forum, poate te alaturi echipei :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Slab. Fals. Timid. Puber. Fara vlaga.

 

Chiar daca ar fi asa , exista modalitati mai civilizate de a informa pe cineva ca mai trebuie sa exerseze si sa sa fie incurajat daca tot are initiativa si curajul sa posteze unui public larg capacitatile sale vocale . Apropo , mi-a scapat , unde este demo-ul tau ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

sper deosebire de multi altii care isi supun vocea la aprecierea forumului, aici chiar este ce aprecia. unora chiar nu stii cum sa le spui ca solistica nu e de ei fara sa ii jignesti, dar aici cred ca critica de mai sus a fost nejustificata si mult prea aspra.

mie imi place!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@flo96: ma bucur ca nu ai luat-o ca pe o ofensa. nu am intentionat sa jignesc. este respectabil faptul ca ai curajul sa accepti si ceea ce auzi neplacut despre vocea ta. asta inseamna ca daca ai cu adevarat ceva de spus, ai sa spui.

Edited by martineden
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.