www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cum Obtin Un "pinned" Pentru Un Anunt La Vanzare?


Vladympv
 Share

Recommended Posts

nu te mai stresa, multi utilizatori nu se uita la anunturile PINNED, pentru ca de obicei sunt chitari (prea) scumpe, si anunturile sunt puse acolo pe criterii discutabile.

 

Şi eu am observat că habar nu aveam ce se vinde în anunţurile pinned. Chiar m-am obişnuit să sar peste ele. Probabil nu sunt singurul.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

multumesc tuturor pentru raspunsuri.

razvan, deduc de aici ca aveau dreptate cei mai malitiosi facand trimitere la lipsa unor criterii clare pentru care se puen un anunt "pinned"? :)...sau imi scapa ceva totusi ...

 

daca ai 2 chitare la asa pret fiecare, sa zicem ca poate merita un pinned, dar pune-le in acelasi anunt ambele, si scrii la titlu 2 chitare bla bla de calitate

Link to comment
Share on other sites

multumesc tuturor pentru raspunsuri.

razvan, deduc de aici ca aveau dreptate cei mai malitiosi facand trimitere la lipsa unor criterii clare pentru care se puen un anunt "pinned"? :)...sau imi scapa ceva totusi ...

 

Dar nu sunt maliţioşi spunând asta. Au doar spirit de observaţie. Nu este nici o problemă pentru că nu există anumite criterii, e alegerea administratorului, care poate face fix ce doreşte, fiind moşia lui.

Link to comment
Share on other sites

In general pinned primesc sculele foarte scumpe ce au sanse sa se vanda mai greu. Tot pinned mai primesc uneori si unii membri cu statut special (moderator, vip) sau care au contribuit in mod vizibil la dezvoltarea comunitatii (vezi topicurile din sectiunea DIY). Daca vi se pare ca va incadrati in oricare din cele de mai sus trimiteti-mi un PM.

Link to comment
Share on other sites

salutare, merci de rapsuns. eu zic ca ma incadrez din plin :)) ti-am trimis un PM cu detaiile

merci

In general pinned primesc sculele foarte scumpe ce au sanse sa se vanda mai greu. Tot pinned mai primesc uneori si unii membri cu statut special (moderator, vip) sau care au contribuit in mod vizibil la dezvoltarea comunitatii (vezi topicurile din sectiunea DIY). Daca vi se pare ca va incadrati in oricare din cele de mai sus trimiteti-mi un PM.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.