www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Roland G600! 850 Lei


gianim74
 Share

Recommended Posts

Vand Roland G600, nu arata exceptional, are urme normale de uzura. Cateva butoane functioneaza mai greu, lumina de la display este mai slaba, si nu are flopy disc. Acestea sunt "micile" probleme pe care le are. In rest, clapa este functionala, cant la ea, are ceva ritmuri bagate, tonuri facute. Suna foarte bine pentru pretul acesta. Claviatura este foarte buna, ca la ROLAND! Astept oferte! Cei interesati pot solicita demo si poze! 0726960061; Pret 850 lei

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

clapa asta acum 10 ani valora 900 euro la mana a doua,noua nici nu prea se gasea decat pe afara nearanjata fara ritmuri fara nimica,plateai mil.de lei pt.seturi facute de altii sau te chinuiai singur luni intregi sa ti aranjezi un set calumea la ea. asta este tehnologia avanseaza.

as cumpara o eu cu cea mai mare satisfactie dar imi pare rau caci nu iti pot oferi mai mult de 300 ron.am avut si eu la viata mea un g 800 ,dar crede ma caci la ce a aparut acuma chiar nu isi mai au rostul aceste clape.

stiu ca iti ofer un pret mic ,dar sincer sa fiu o iau doar ca sa studiez cu ea pana imi vine comanda de clapa noua,iar dupa aceea sunt obligat sa o vand si de aceea nu iti pot oferi mai mult.

daca vrei da un pe privat

Link to comment
Share on other sites

clapa asta acum 10 ani valora 900 euro la mana a doua,noua nici nu prea se gasea decat pe afara nearanjata fara ritmuri fara nimica,plateai mil.de lei pt.seturi facute de altii sau te chinuiai singur luni intregi sa ti aranjezi un set calumea la ea. asta este tehnologia avanseaza.

as cumpara o eu cu cea mai mare satisfactie dar imi pare rau caci nu iti pot oferi mai mult de 300 ron.am avut si eu la viata mea un g 800 ,dar crede ma caci la ce a aparut acuma chiar nu isi mai au rostul aceste clape.

stiu ca iti ofer un pret mic ,dar sincer sa fiu o iau doar ca sa studiez cu ea pana imi vine comanda de clapa noua,iar dupa aceea sunt obligat sa o vand si de aceea nu iti pot oferi mai mult.

daca vrei da un pe privat

Tomyy29, merci pentru "LAMENTARE"! CU ocazia asta tin sa anunt ca este rezervata momentan....cat despre oferta ta, daca as fi dezmembrat clapa, probabil ca iti vindeam displayul la banii aceia....sorry, dar ....tocmai tu ai zis ca erau 900 la mana a doua....etc....acum sincer, zi si mie o clapa mai buna ca ce am vandut eu, tot la 600 lei....ca iti zic sincer,, acum o cumpar....ce ai cumpara tu la 600 lei, daca pentru a mea dai 300 lei?????? Sunt tare curios...eu nu sunt asa "Profi" cum sunt altii....Sory daca te-am suparat, nu asta era intentia, nici eu nu m-am suparat!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

clapa ta valoreaza mai mult de 600 ron,stiu asta,nu am zis ca nu valoreaza,doar ca nu prea mai are cautare,roland gw8 care este cu mult peste g600 si 800,deja daca cauti gasesti si la 15 mil lei,eu am dat una nou nouta la 18 mil.asta ca sa o dau repede

oricum nu e vb.de suparare discutam pur si simplu si mi am permis sa fac si eu un pret

in fine spor la vanzare

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.