www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Line 6 Dl4


Recommended Posts

Depinde ce inseamna pt tine nou-noutz...eu spun ca e nou-noutz si din punct de vedere fizic, dar si functional... Dl4 nu e zgariat prea tare dupa cate se observa, doar o mica lovitura si o julitura undeva sus (ceea ce e normal, fiindca m-am folosit cat de cat de el)...iar switch-urile sunt doar putin murdare...trebuie sa le curat candva... :D

 

Pedala are cam un an...am luat-o prin februarie/martie anul trecut... :)

Buna, scuze ca ma bag dar nu ma pot abtine...se vede clar ca nu este nou cum ai spus in descriere si intamplator vand si eu unul la 600 lei deci trage singur concluzia. Succes la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Buna, scuze ca ma bag dar nu ma pot abtine...se vede clar ca nu este nou cum ai spus in descriere si intamplator vand si eu unul la 600 lei deci trage singur concluzia. Succes la vanzare.

 

Ce concluzie ar trebui sa trag, ca eu nu ma prind? Pretul meu e de 600 lei si asa ramane...Nu stau sa clasific cat de noua e o pedala dupa aspectul estetic, ca pana la urma cine o cumpara nu o sa o tina in vitrina...o sa cante pe ea...asa ca daca functioneaza perfect, pentru mine e perfecta...si sigur sunt mai multi oameni care gandesc ca mine...:)

 

In orice caz, succes si tie! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.