www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Synth/workstation


Octavian Dan
 Share

Recommended Posts

As dori sa-mi cumpar o clapa si am cateva preferinte.

Clapele vreau sa fie neaparat usoare. Prefer sa fie 73/76 (sau ideal 88), dar astept si oferte cu 61.

Ca si functii, as vrea sa aiba neaparat secventiator, filtre si eventual egalizator.

Bugetul meu e in jur de 2500 de lei, dar pot face anumite eforturi in cazuri speciale (sau sa dau mai putin daca gasesc ceva ok).

Am in vedere urmatoarele modele: korg m50, tr, x50, karma si eventual as putea face un efort pentru un m3. Bineinteles, nu sunt fixat pe modelele astea, deci astept diferite propuneri pe pm sau la telefon: 0751155744.

Edited by Octavian Dan
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

up

sunt interesat si de combinatii de genul clapa midi+modul de sunet (sau fiecare din ele separat).

de asemenea, ma intereseaza si o clapa midi de 25 de clape (pana in 300 de lei) si un modul de sunet de tobe (relativ ieftin - un alesis trigger i/o e bun, desi poate mi-ar trebui ceva cu mai multe inputuri).

prefer ca vanzatorul sa fie din iasi, sa pot vedea produsul inainte sa-l cumpar.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.