www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

doze emg hz h4


Guest razvan_the mohawks
 Share

Recommended Posts

Guest razvan_the mohawks

ce parere aveti de varianta pasiva a dozelor emg 81 85? sunt curios cum suna.stiu ca singuru personaj cunoscut care foloseste dozele astea e Alexi Laiho. ca pret nu e foarte mare diferenta. a testat cineva aceste doze?

Link to comment
Share on other sites

eh...acum nu stiu care sunt gusturile tale, dar pt mine sunt mult prea multe medii pe clean. ar fi trebuit mai multe inalte dupa gusturile mele.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest bosolanu

hehe dezgrop un thread cam vechi.. dar.. .:

eu am un H4 si un Select :)) cel din urma la neck... cu ambele suna foarte fain pe clean.cand ajung acasa am sa pun o inregistrare eventual.. daca nu face chitara prea urat(am grifu stramb. bla bla bla poveste lunga :)) iar pe distors imi place cum suna.. se putea si mai coios. dar merge :) face banii. parerea mea

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Brainwasher Vlad

HZ, H4 , Select ... sunt ( asta arata si pretul ) variantele ieftine ale EMG ului...sa nu zic pe romaneste " cele mai de ***** de la EMG "....nu le consider o investitie prea buna.......sunt cam...nu stiu exact cum sa zic....cam.....superficiale...si parca orice ai face dintr-o chitara ( schimbat corzi...schimbat pozitia de doze...umblat pe la volum si ton) parca tot nu vor sa dea mai mult din ele ...nu prea ai ce sa " storci " din ele....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.