www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Line Pod Live


Recommended Posts

daca denumirea te intereseaza pe dumneata putem face un test de limba engleza ,germana si romana.cunoscatorii si interesatii cer detalii nu se dau mari lingvisti.poate par cam al dracului dar e prima oara cand cineva se ia de mine pt. asa ceva. o zi buna !!

 

si daca nu il vand cred ca e problema mea si numai a mea.

 

asta se poate considera dreptul meu la replica,rugamintea mea e sa nu ma mai deranjati cu observatii de acest gen.multumesc.

Link to comment
Share on other sites

In loc sa te inflamezi aiurea ai putea pune poza reala a produsului si o descriere corecta. Line pod live, line 6 pod e ca si cum ai zice ca ai un ford de vanzare, sa ghiceasca cumparatorul daca e o Fiesta sau un Kuga. Si asculta de @blackthorn, macar scrie corect, Line 6 si dupa aia modelul. Sigur sunt oameni interesati dar la toanele astea vor opta pentru mai multa cooperare si comunicare

Link to comment
Share on other sites

[...] line 6 pod e ca si cum ai zice ca ai un ford de vanzare, sa ghiceasca cumparatorul daca e o Fiesta sau un Kuga. [...]

 

Si mai rau chiar, gen Aston DB Martin. :)

 

@leavyou: Daca nu poti pune poze, pune macar un link cu modelul. Sunt multe procesoare Line 6 POD.

Link to comment
Share on other sites

excelente comparatii.domnul meu,daca esti interesat iti dau si serial number de pe el.am precizat ca nu e cel din poza.al meu e mai folosit.daca matale te referi la model, cel din poza e modelul.nu vad totusi de ce trebuie sa faci observatii inutile si u pic cam jignitoare dupa parerea mea.cine e interesat , de regula cere detalii pe care le dau cu cea mai mare placere.sa fim sanatosi !!

Link to comment
Share on other sites

Si era greu tare sa scrii un XT acolo... Cand spui ca nu e cel din poza se intelege ca de fapt ai alt model la vanzare de aici si confuzia. Bafta la vanzare, asta cam e pretul la care se dau modelele astea (cel putin prin UK la vreo 180 de lire). Considera postul asta un up de la mine si stai calm, nu am intentionat sa jignesc pe nimeni. Daca vrei cu tot dinadinsul sa intelegi altceva, i'm entirely out of this.

Link to comment
Share on other sites

ca sa nu mai deschid alt topic, a mai venit un POD 6XT LIVE ceva mai uratel si ii lipseste un buton de la potentiometru. la asta promit ca pun azi poze,la pret zic eu bun,adica 550 lei si un DIGITECH VOCALIST 300 bun si frumos la 450 lei.e adevarat ca informatia bine servita face mult dar ma gandesc si eu ca e comunitatea chitaristilor si am vazut ca foarte multi chiar se pricep si eu le postez in graba,nu prea am timp sa insir tot ce face si ce nu face aparatura.am fost convins ca cine il vrea isi da seama despre efect(vezi poza)cu specificatia ca cel din poza era luat de pe net.multam oricum,un sut in fund =totusi un pas inainte.noi sa fim sanatosi !!si apoi o discutie de asta mai intepatoare ne mai descarca un pic ;nu e asa ??? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.