www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitara,amplificator Si Un Pedalboard Cu 5 Pedale De Efect


Guest denys
 Share

Recommended Posts

pret 1000 euro nu vreau sa le vand pe bucati si nu ma intereseaza schimburi,echipament cumparat nou nefolosit in stare perfecta in afara de distors si chitara care le-am cumparat din tara pentru, detalii 0763201121\0721270479.....se pot vedea in lugoj

post-18962-0-66706700-1354435785_thumb.jpg

post-18962-0-13202500-1354435802_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Iti dau in scris ca NU O SA ITI DEA NIMENI 1000e dintr-o data!

Daca esti baiat putin destept, o sa le vinzi pe bucata si o sa iei ceva...

Iti garantez ca nu o sa le vinzi pe toate aceluiasi om...

Asta e piata sh, NICIODATA nu o sa iei cat vrei tu, daca iei trei sferturi din cat ai dat esti un om extrem de norocos, dar nu prea se intampla...

Tu speri ca peste noapte o sa te trezesti cu 1000e, dar...SURPRIZA, nu o sa se intample.

Link to comment
Share on other sites

''valeriu'' nu inteleg de ce te agiti...daca le vand bine daca nu nu...... normal ca bani astia nu cred ca o sa ii primesc de aia am lasat numaru de telefon in caz ca intereseaza pe cineva sa vorbim si la pret ....nu am nevoie de bani sau sa ma grabesc il tin 10 ani aici daca ia cineva ii bine si asa nu fac nimik cu ele...nu-s chitarist...:)

Link to comment
Share on other sites

am avut o tentativa 2-3 luni no mers nu am avut cu cine ...si am lasat sa se puna prafu pe ele din cauza asta zic ca le dau.Daca nu asta e ,da na parca imi stau in picioare prin camera... si sa le bag la pastrare parca ar fi pacat ....am zis sa incerc sa le dau pe toate daca reusesc din cauza asta vreau sa nu le ofer pe bucati n-am chef sa raman cu 2 3 pedale sau chitara sau amp sau etc si sa nu am cui sa le vand ....ori le dau pe toate ori nu,.,,

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.