www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Donez Zoom Gfx-4


Recommended Posts

As fi eu recunoscator pentru el,nu am avut niciodata un procesor si as fi curios sa vad cam ce pot face cu el.Pedalute am cadeva dar asta nu inseamna ca nu imi mai doresc si alte chestii sa experimentez.

Cu siguranta nu am sa il vand si cand am sa termin cu el va ajunge tot aici donat urmatorului visator.

Link to comment
Share on other sites

Guest iosua_93

pfooaai... esti tare.. nu ma asteptam sa gasesc un asemenea anunt "donez" :D... sincer nu as sta sa povestesc in vazul tuturor dar chiar imi este de folos un procesor la "banii astia" mai ales ca dau din colt in colt sa fac rost si de bani.. am o chitara vintage si treaba nasoala este ca nu am procesor si nah... stagnez... chiar mi-as dori pentru un inceput bun sa am aceasta minune :)... daca mai e valabil anuntul si Dumnezeu ti-a pus pe inima sa faci un bine.. as lasa un numar de telefon pentru mai multe detalii: 0720467462!! poate te intereseaza povestea mea :P.. cu tot respectul! zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Guest Hellicks Hellmet

Am renuntat la muzica acum 9 ani, cand cariera mea a luat-o pe un drum cu care am crezut pana acum o luna ca e incompatibila. Pot sa declar sub semnatura ca jumatate din suflet mi-a fost mort. De o luna incoace parca am inviat!

Pe vremuri am fost vocal, apoi tobar (mai mult pentru sufletul meu decat pentru altii), iar acum stau intre chitara si bass.

Deocamdata nu imi permit si o jucarie din asta, dar daca nu o primesc, nu e mare bai. Pana in primavara adun leii si reusesc. Merita!

Link to comment
Share on other sites

salutare, iti scriu in numele fiului meu [ care e stangaci ] are 16 ani si sunt convins ca are talent dar nu am posibilitate sa iau un procesor sau pedale nu as dori sa -l dai ca donatie ,dar in limita posibilitatilor as putea oferi si eu ceva pt procesor am sa trimit o inregistrare cu fiul meu cum canta ,[chitara eu i-am facut dintru-n orfeus vechi corpul ,si neck de les paul reghin ]o seara placuta tie si indiferent la cine va ajunge procesorul esti printre putini oameni care se spune OM si esti OM cu asemenea initiativa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salut..As fi interesat de acest procesor.Situatia financiara nu imi permite sa imi cumpar un asa ceva.Tooate instrumentele care le am(all of them are some old Hora Reghin guitars) le am adunat de pe la rude sau le am cumparat in urma unor economii facute de ceva timp.As aprecia foarte mult acest gest.Toate cele bune

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.