www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist/vocalist Caut Trupa


Guest Michael1
 Share

Recommended Posts

Guest Michael1

Caut trupa serioasa in BUCURESTI care sa abordeze genul rock. De preferat heavy metal, thrash, glam dar sunt dispus si la hardrock (aerosmith, bon jovi, skidrow, guns and roses etc).

Am 19 ani si sunt student deci am timp din plin pentru repetitii, concerte sau inregistrari. Nu am preferinte pentru trupe in formare sau deja stabile, tot ce cer insa este seriozitate, dedicare si munca multa.

Din pacate nu am inregistrari/demo-uri insa sunt dispus in orice zi a saptamanii( inafara de weekend) sa vin la auditii. Consider ca cea mai buna evaluare se face la fata locului. Nivelul meu este mediu la voce intrucat cant de vreo 3 ani decat (in ultimele 3 luni am inceput si lectii de canto) , iar la chitara ceva mai mult deoarece cant de vreo 5 ani.

Pentru mai multe detalii PM .

 

 

 

Astept oferte :rgcrules:

Link to comment
Share on other sites

"Caut trupa serioasa in BUCURESTI"

Cel mai "serios" om din lume, tu esti, domnule Iliescu Ciprian.. Te-am contactat si eu, si niste prieteni de-ai mei(din alte trupe, ofcors), toti fiind la fel de seriosi, dar cel neserios ai fost tu care nu ai binevoit sa apari la vreo repetitie si nici sa mai raspunzi la telefon de enshpe mii de ori..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
Guest trupa Phobia

Salut! Mai ai vocea la tine si inca mai cauti trupa? Daca da, da-mi un semn pe mailul asta: johndoe9397@yahoo.com. Mersi. Tibi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.