www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[EXPIRAT] Rocktron Voodu Valve On-Line Si Digitech Rp80


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salutare!

 

Pentru ca nu am nevoie de el si deja din experienta stiu ca la noi in tara sculele se vand greu si sub pretul real!

Asa ca daca vreau sa-l vand sunt nevoit sa-l dau la un pret atractiv.

Nu am nevoie de el ptr ca deja am alte scule gen Fractal Axe FX II si Axe FX Ultra (care este deja in vanzare de vreo 3 saptamani pe RGC tot la un pret atractiv), Marshall JCM900 si Marshal Valvestate plus mai nou am achizitionat un Mesa Lonestar.

Deci am ceva scule pe acasa !!!!!

 

 

Majone

Link to comment
Share on other sites

Salutare!

 

Pe alimentator scrie Alesis si cu asta l-am cumparat.Daca e original sau nu ,nu stiu dar nu are nici o

relevanta atata timp cat el scoate 9 volti curent alternativ si amperajul necesar cea ce are nevoie ca sa functioneze Rocktronul!

Da scula are unele zgarieturi ca doar are peste 10 ani si a fost folosita de mai multi proprietari ,lampa am inlocuit-o cu una noua

dupa ce a intrat in posesia mea acu 2 ani.Potentiometrul de schimbare canale cateodata mai sare peste un canal lucru care nu afecteaza cu nimic daca folosesti pedala midi.Ce pot sa mai zic de el e ca se impaca foarte bine cu head+cab Marshall.

 

 

Majone

Link to comment
Share on other sites

Bine, hai ca-l iau. Nu stiu daca e exact ce-mi trebuie dar macar la pretul asta nu pierd daca il revand mai apoi. Iti dau datele pe PM

Link to comment
Share on other sites

A ajuns la mine interg. Interesanta dracia. Nu suna rau deloc.

Colac peste pupaza am primit bonus si cinci preseturi marca Majone wink.png .

 

Multumesc Majone si RGC!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.