www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cine Face Set-Up-Uri Pentru Chitara In Cluj ?


Ionut M.
 Share

Recommended Posts

La fel de usor poate sa faca si tampenii nu doar reglaje ;)

 

@Ionut M.

Incearca la Guitar Shop, baietii de acolo is super de treaba si daca nu te servesc ei cu un set'up cel putin iti pot recomanda o persoana care sa lucreze ok. Ca sa ajungi acolo (in cazul in care nu stii) de la Piata Unirii o iei pe Memorandumului inspre Primarie, o iei la stanga pe Petru Maior si gata, o sa vezi mare scris Guitar Shop. Alternativ, am inteles ca mai nou la M&C se ofera service si set'up profesionist (profesional ? hmm) pentru orice chitara contra cost, dar nu as putea sa iti spun unde e M&C'ul in Cluj, eu personal nu am reusit sa il gasesc :)

Edited by Markus-JH1286
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce e de facut la chitara ta, dar parerea mea este ca o sa gasesti destule tutoriale pe youtube pentru reglat chitari.

Reglajele uzuale sunt usor de facut, cu putina atentie.

 

Nu iti recomand sa iti lasi chitara pe mana la toti tractoristii.

nu ca m-as pricepe eu foarte mult la asta, dar de cand am cumparat chitara (2-3 luni) am observat ca actiunea s-a modificat putin, iar din cate am citit, ar fii nevoie de set-up. te rog sa ma corectezi daca gresesc.

 

La fel de usor poate sa faca si tampenii nu doar reglaje ;)

 

@Ionut M.

Incearca la Guitar Shop, baietii de acolo is super de treaba si daca nu te servesc ei cu un set'up cel putin iti pot recomanda o persoana care sa lucreze ok. Ca sa ajungi acolo (in cazul in care nu stii) de la Piata Unirii o iei pe Memorandumului inspre Primarie, o iei la stanga pe Petru Maior si gata, o sa vezi mare scris Guitar Shop. Alternativ, am inteles ca mai nou la M&C se ofera service si set'up profesionist (profesional ? hmm) pentru orice chitara contra cost, dar nu as putea sa iti spun unde e M&C'ul in Cluj, eu personal nu am reusit sa il gasesc :)

de Guitar Shop sincer nici nu stiam ca este in Cluj. :D mersi de ajutor, cred ca am sa trec pe acolo maine. :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.