www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Solicit Ajutor De La Cunoscatori !


Recommended Posts

Salut,

recent am auzit de www.warmoth.com si as vrea sa imi comand si eu niste piese.

Ceea ce doresc de la voi, motivul pentru care am creeat acest topic este ca am nevoie de pareri de la cei care au mai comanadat de acolo, pur si simplu vreau un review.

Mie unul mi-a placut acel site si m-i s-a paut foarte serios. Astept mesajele voastre si review-urile!

Vlad

Link to comment
Share on other sites

"T-i" s-o fi paurt tie serios, dar vezi ca au preturi mari de transport peste ocean, la care, eventual, se adauga si taxele vamale. Cauta magazine din Europa, sunt o gramada. E ebay-ul plin.

 

De review-uri si de impulsionat lumea sa cumpere din afara mi s-a cam acrit. Sunt magazine, ele vand produse, cumparatorii cumpara, asta e tot. Nu, nu doreste nimeni sa-ti fure banii si nici sa-ti violeze pisica.

Edited by 'mnezãu
Link to comment
Share on other sites

de ce trebuie sa fiti atat de intepati? copilul se vede ca ne cere ajutorul, iar daca nu ii putem spune parerea noastra despre o anumita experienta, atunci ar trebui sa ne caram dracu in alta parte si sa il lasam in pace..... stiu ca e off-topic, dar mai trebuie clarificate niste chestii de bun simt cu anumiti oameni. ):

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.