www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobar Cu Experienta Caut Trupa In Bucuresti


gomezzz
 Share

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul sunt tobar si caut trupa in Bucuresti. Am experienta atat in underground cat si in mainstream si bineinteles in echipamentul necesar pentru a-mi desfasura activitatea.

Ca si experienta de underground am cantat in mare parte in trupe de metal, cele mai relevante fiind Inopia, Silver Bullet, Tiarra si An Theos, activand cu aceste trupe in peste 50 de concerte atat in Bucuresti cat si in provincie, fie in cluburi fie in cadrul festivalurilor open air (OST Fest, East European Motor Show, Rock 'n' Port, etc.). Cat despre experienta in mainstream am activat alaturi de Lucian Viziru in trupa Dark Town in majoritatea cluburilor din Bucuresti (Hard Rock Cafe, Mojo, etc.) cat si la cateva petreceri private si emisiuni tv (Acces Direct, Neatza cu Razvan si Dani, Danutz SRL, Cancan TV).

 

Ce caut

-trupa serioasa formata din oameni seriosi cu chef de munca care vor sa cante si pe scena nu numai in sala de repetitii

-oameni care STIU sa cante

-ca genuri muzicale nu conteaza atat timp cat se face treaba profi, dar prefer in mare parte cover bands, pop-rock, electro stuff dar si metale (indiferent de sub-genuri).

 

Ce nu caut

-trupe in formare

-trupe cu media de varsta mai mica de 20 ani

-incepatori pe instrumente

 

Tin sa mai precizez ca stiu sa citesc partituri si ca pot canta cu metronom (am inregistrat pana acum in studio, profi si nu home-studio 2 albume cu Inopia, 2 single-uri cu Silver Bullet, 1 EP si 2 single-uri cu Lucian Viziru)

 

Postez si cateva link-uri de youtube ca sa vedeti exact cine sunt

 

 

 

 

 

Pentru cei interesati de serviciile mele rog sa lase un post aici (nu PM) si sa ataseze si un link/doua ca sa imi pot da si eu seama despre ce e vorba.

Link to comment
Share on other sites

daca doresti sa te alaturi unei trupe de deathcore din bucuresti, te rog suna la 0723129550 sau ID Yahoo Messenger andreivlad97@yahoo.com. avem tot ce ne trebuie, dar ne lipseste un tobar care sa poata canta deathcore.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Guest killemall123

trupa nou infiintata de old school heavy metal/ thrash metal

vladgheorghita@rocketmail.com

Daca vrei sa incepi un proiect cu noi . suntem abia infiintati si avem planuri mari

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.