www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Nai 15 Tuburi Brad White Semnatura Adus Din Usa


 Share

Recommended Posts

Link + mostra de sunet: http://panfluteshop.com/shop/student_panlute_shop/alto_pan/sounds/index.html

 

Poze:

 

post-18672-0-12251700-1346839435_thumb.jpg post-18672-0-88165900-1346839435_thumb.jpg post-18672-0-63082700-1346839436_thumb.jpg post-18672-0-44751800-1346839437_thumb.jpg post-18672-0-36554600-1346839438_thumb.jpg

 

Pret: 600 ron.

 

Contact: 0743973415, un PM sau aici pe forum

 

Nai-ul este impecabil pastrat, am cantat de foarte putine ori la el, pot spune ca m-a dat pe spate cand l-am deschis, in ziua respectiva am cantat la el ca nebunul :) Se aude MULT MULT peste orice nai reghin, gewa sau alte prostii. Este facut in colaborare cu Brad White si Mihai Puscoiu, naiul fiind gasit si la el pe site (http://www.mihai-panflute.com/)

 

Vine cu CD Brad White, DVD Mihai Puscoiu plus carte cu multe lectii si nu numai !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

am o copie Strat 22 taste, greenburst, HSS de output mare pt metal, nut si corzi de 12-54, e impecabila, niciun defect. Si la fel, ofer diferenta cash de 100 ron in cazul asta, chitara o am pe okazii si e la vanzare la 550 deci mi se pare corect sa ofer 100, oferisem 50 la nai ca atata e, 600 :)

Link to comment
Share on other sites

iti fac alte poze azi ca si asa trebuie sa fac niste poze pt un tip cu procesorul meu Zoom ca vrea sa-l vada tot asa inainte sa-l ia. Ca pe okazii mi-au blocat de 2 zile contul a 3-a oara in ultimele luni fara niciun motiv, imi spun doar ca "am incalcat termenii si conditiile". De fiecare data le-am dat mail sa-mi explice ce naiba am incalcat si ce am facut si niciodata n-am primit raspuns ... uite iti pun azi poze, la ce vrei sa fac in detaliu, in afara de ea cu totul? Gen, headstock, actiune, etc. zi ce preferi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jim Dunlop

Okay. Ataseaza niste fotografii cu instrumentul, sa vad despre ce e vorba mai in detaliu. Ma intereseaza tipul chitarei, forma corpului, configuratia dozelor,dozele si bridge-l, in mare parte. O sa pun intrebari pe parcurs,daca va fi nevoie. Despre headstock, n-am ce sa intreb acum, Trebuie sa vad,mai intai cum ai la chitara cuiele de tuning.

Link to comment
Share on other sites

sure, dar o sa ti le trimit pe privat ;) De curiozitate, te deranjeaza faptul ca in bridge are o doza de B. C. Rich Warlock? I-am pus-o acum vreo 1 an jumate cand i-am dat doza ei stock pt ca mi-a placut faptul ca asta are output mult mai mare. Apropos, tu poti pune niste poze cu Acer-ul ??? Mersi!

Edited by otringal
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.