www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
johndoes

vând Vand Roland Jp8000, Exb-Moss, Korg Tr-Rack (Modul Rack De Trinity)

Recommended Posts

Vand synth Roland JP8000, IMPECABIL, cu toc german (flight-case aluminiu custom) original ML, manual si cablu de alimentare, tinut si intretinut cu mare grija in studio (husa anti-dust peste el tot timpul). E un synth legendar, unic in versatilitate si sound-design. Daca nu stiti despre ce e vorba NU SUNATI! Pret - 750 Euro fix si ne-negociabil! Nu se da fara toc!

EXB-Moss (pt Korg Triton Classic, Studio si Extreme) cu manual si disc original in perfecta stare (poate fi probat pe Tritonul Classic de la mine) Pret - 350 Euro fix si ne-negociabil!

Korg TR-Rack (Korg Trinity - modul de rack), folosit numai in studio de nefumatori, perfecta stare + manuale si cablu alimentare. Pret - 250 Euro fix si ne-negociabil!

Singurul motiv al vanzarii este lipsa spatiului. NU SUNT interesat de schimburi, alte instrumente, masini, combinatii, etc. Alte variante sau negocieri sunt ignorate si EXCLUSE din start, pt ca NU MA GRABESC, si stiu ce vand si cat valoreaza! Nu pot oferi factura, transport, curier, garantie. Nu pot trimite in provincie din pacate, numai Bucuresti, sculele vor fi vazute/testate la mine in studio.

Va rog frumos cititi cu atentie tot anuntul, ca sa nu irositi timpul vostru sau al meu. Multumesc anticipat pt. rabdare si atentie!

Tel.0*7*4*1.0*8*0.6*7*4 numai intre orele 9-14 si 17-21 sau mail - sorin18(at)gmailpunctcom.

post-15920-0-57710100-1345996830_thumb.jpg

post-15920-0-80439500-1345996845_thumb.jpg

post-15920-0-84655200-1345996855_thumb.jpg

post-15920-0-46282300-1345996871_thumb.jpg

post-15920-0-64750700-1345996880_thumb.jpg

post-15920-0-89849700-1345996890_thumb.jpg

1. Esti off-topic complet si-mi poluezi threadul (astfel de intrebari se pun pe PM)

2. Orice e aici de vanzare suna mult mai bine decat penarele alea cu difuzoare si acompaniamente de restaurant mediocru.

3. Am mai multe instrumente (inclusiv Kronos), dar nu sunt de vanzare.

4. N-ai citit cu atentie anuntul (sectiunea "Nu irositi timpul....).

Multumesc si o seara buna

Nu esti numai off-topic, ci si incoerent. Singurul mod prin care puteai fi on-topic era "Vreau sa cumpar asta" sau "Am vazut la magazinul cutare mai ieftin". Si atat. Cu atat mai putin sa stie un sau o anume "Mocutta" ca regreti un penar cu difuzoare (vezi ca "sti" se scrie cu 2 de i)... Forumul nu este al meu.... dar threadul este. Si cata vreme am spus ca nu sunt interesat de tocmeli, ca nu vreau sa fiu deranjat daca nu se pricepe despre ce e vorba si ca nu sunt magazin de scule sau samsar... Azi-maine o sa crezi ca nu esti off daca ma intrebi daca nu cumva am si pere, saxofoane sau pianine. Citeste : http://forums.rgc.ro/forum-83/announcement-18-regulament-mica-publicitate/

De-acuma orice off-topic = report sofort, ok?

Update - Preturi finale!

Vand synth Roland JP8000, IMPECABIL, cu toc german (flight-case aluminiu custom) original ML, manual si cablu de alimentare, tinut si intretinut cu mare grija in studio (husa anti-dust peste el tot timpul). E un synth legendar, unic in versatilitate si sound-design. Daca nu stiti despre ce e vorba NU SUNATI! Pret - 700 Euro fix si ne-negociabil! Nu se da fara toc!

EXB-Moss (pt Korg Karma, Triton Classic, Studio si Extreme) cu manual si disc original in perfecta stare (poate fi probat pe Tritonul Classic de la mine) Pret - 300 Euro fix si ne-negociabil!

Korg TR-Rack (Korg Trinity - modul de rack), folosit numai in studio de nefumatori, perfecta stare + manuale si cablu alimentare. Pret - 250 Euro fix si ne-negociabil!

Nu ma grabesc, si sub pretul asta nu voi mai scadea niciodata, prefer sa le tin.

Edited by johndoes

De-acum sunt deschis si la schimburi, m-am mutat intr-o casa mai mare - nu mai e problema de spatiu.

salut, ma intereseaza modulul de trinity. daca si pe dumneavoastra va intereseaza la schimb ceva din :

mixer yamaha mg 16/6 fx cu 12 canale, efecte si reglaje

2 boxe active 2x400 w, difuzoare de 15 inch si 8 ohmi, marca Geepas MS -V15

Imi pare rau, dar sunt interesat doar de synth-uri (in afara de ce am deja) sau microfoane de studio (superioare de ex. Neumann TLM103sau Audiotehnica AT4050). Nimic altceva. As vrea ca eventualele propuneri, negocieri sa se faca numai pe PM, aici.  Multumesc. 

Edited by johndoes

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.