www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sunetist Cu Experienta Asigur Asistenta De Specialitate La Concerte Sau Filmari In Brasov


Guest tiberiuoprea
 Share

Recommended Posts

Guest tiberiuoprea

Salut,

 

Numele meu e Tiberiu. Ofer asistenta de specialitate la concerte, filmari in Brasov sau alte tipuri de evenimente.

Adresa mea de email este pe yahoo.ro cu acelasi nume ca si numele de utilizator de aici.

 

Experienta:

Am lucrat 2 ani ca sunetist la postul TV Antena Bucuresti, am lucrat si la TVR Bucuresti.

Am experimentat cu succes combinatii de echipamente profesionale de sunet cu echipamente de videoconferinta, am experienta pe partea de integrari sisteme audio pentru Smart House(4 ani), am testat si asigurat asistenta pentru conferinte audio si video integrate cu mixere de sunet profesionale.

 

Studii:

Am studii de muzica (8 ani Scoala de Muzica) si studii multimedia (Facultatea de Electronica Multimedia si Sisteme HiFi din Bucuresti).

 

Altele:

Am cunostinte de postprocesare de sunet si experienta ca microfonist de studio si de film, am experienta ca instrumentist.

 

Realizari:

Concerte live in platourile de filmare ale postului tv Antena.

Integrari/solutii audio pentru Ministerul Educatiei.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.