www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

basul lui BORO (IRIS)


Guest mateiutzu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest _Theo_

io vreau un sample audio (nu glumesc) ...i demand!!!

 

Ba nene, las-o-n masa de treba, ce puii mei va arde pe "voi", aia "mici si multi" ce face omu-n ograda lui? Am auzit intrebarea asta de mii de ori si de fiecare data m-a calcat pe nervi la fel de tare: "ce face chitaristul X cu 7 corzi, ce face chitaristul Y cu atatea chitari, ce face nush care cu nush ce"... si iarasi ma simt nevoit sa intreb: "voi" astia care puneti atatea intrebari, puteti canta 3 masuri egale?"... Mai oameni buni, nu va dati seama ca oricat de bun ori de prost ar fi un artist (din perspectiva voastra), dupa atata timp de cantat, ala are de tz-spe mii de ori mai multe note cantate intr-o viatza decat voi. Lasati gargara pe forum si luati instrumentele-n maini, ca trece timpul pe langa voi, iar voi odata cu el.

Atat am avut de spus, pt injuraturi si rosii stricate folositi PM, YM, si Tel (mai ales Tel, sa-mi faceti si mie minute), nu mai imputiti topicul aiurea.

Bafta si Keep on rockin'! :)

s-o las in ma-sa cui?e puii tai...auzi

"voi" aia mici si multi? vrei sa zici "noi" aia mici si multi...opinia publica...liberty of free speech. daaar...s-ar putea sa ai dreptate la faza cu 3 masuri egale...tricky one

am pus o intrebare mai mult sau mai putin retorica, nu inteleg ce puii tai trebuie sa te ataci in halu asta. :):)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baragan

iata si pozele facute azi cu basul aproape gata ... o sa mai fac o serie cand il va testa Boro ... cam pe la sfarsitul saptamanii. si atunci voi pune si niste filmuletze ...

 

 

Doamneeeeee.... cum poti sa pui poze de 3,5 mega bucata?

Nu crezi ca abuzezi de spatiul RGC-ului si de timpul nostru?

Exista programe care micsoreaza pozele la o rezolutie mai mult decat multumitoare pentru net!

Link to comment
Share on other sites

Guest _Theo_

ummm...am si io o intrebare...e musai sa scrie grosmann pe headstock? adica orice custom va avea grosmann scris pe headstock?

Link to comment
Share on other sites

Guest mateiutzu

am vrut sa pun poze de 1 mega ... dar m-am gandit ca o sa vreti sa vedeti finisajele in detaliu ... daca doreste vreun moderator sa le stearga .. le voi micsora si le voi pune din nou ...

Ideea e ca am vrut sa ma feresc de eventuale carcoteli ca de ce nu am pus poze cu detaliu mai mare ...

dar se pare ca tot mi-am luat palme.

Deci rog stergerea pozelor ca sa pun unele micsorate.

 

pt. needweed... toate chitarile vor purta numele fabricantului ... adica Grosmann ...

nici o firma din lume nu face chitari pt. artisti celebrii fara logo ... (vezi fender, jackson, ibanez, esp ...)

Link to comment
Share on other sites

Guest mateiutzu

topicul acela nu a fost niciodata review ... nici eu , nici grosmann nu am povestit despre cum se simte basul in mana, despre ce parti bune sau parti rele are ...

eu am facut topicul ca sa pun poze si sa vedeti si voi ce inseamna un instrument de calitate... si sa va dati cu parerea ca sa avem toti ceva de invatat. Adevaratul REVIEW pe care il va face Boro l-am promis de cand am inceput topicul ... doar ca asteptam ca basul sa fie terminat ... Boro sa cante in concert cu el si apoi il voi ruga sa puna un review pe RGC. Cred ca il va scrie acasa si eventual il voi posta eu sau grosmann ... pt. ca nu cred ca doreste sa-si faca cont pe rgc (omu' e ocupat si nu are timp de net - da' sunt sigur ca o sa ziceti ca l-am facut eu sau grosmann si ca nu este review original). Doar ca trebuia sa aveti rabdare. Oricum eu am sugerat de mai mult timp sa inchidem topicul si sa asteptam review-ul la sectiunea de recenzii.

Deci ma voi ruga de boro sa isi faca cont aici ... si sa-si puna un review ... eventual si ce am filmat zilele astea.

Edited by mateiutzu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.