www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Clapa Roland G1000 Stare Foarte Buna Super Pret!


Guest rgc_apogee
 Share

Recommended Posts

Guest rgc_apogee

Nu fac schimburi

cer pe clapa doar 15 mil negociabil in limita bunului simt....

inainte sa veniti cu oferte jignitoare va rog sa consultati alte siteuri din romania sa vedeti la ce bani se invarte modelul asta....

rog sa ma contacteze doar cei cu bani in buzunar...valabil doar cu predare personala si proba....

PREDARE DOAR IN BUCURESTI!!!!!

NU FAC SCHIMBURI CU ABSOLUT NIMIC!!!!

ma puteti contacta aici pe forum sau privat ori pe id rgc_apogee

 

up

Link to comment
Share on other sites

Guest rgc_apogee

sa zic un 13 mil pentru ca esti din bucuresti...asta daca o iei repede...daca trebuie sa astept pretul ramane la 15 care este de asemenea un pret mult mai mic decat pretul pietei

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

din pacate .....a spus ca a trimis .....si mi-a dat un awb ....(spre prostia mea nu am cerut o poza cu biletul de trimitere...am avut incredere) .....ca sa constat ca a doua zi acel awb a ajuns in alt oras ....si pe urma el sa nu-mi mai raspunda la telefoane , mailuri , mess...

culmea eu i-am trimis o poza cu biletul de la fancourier .....cum vi se pare lucru asta si omu asta ?

am trimis primul si l-am si sunat sa-i confirm .....atunci mi-a raspuns ......pe urma a doua zi cand a primit coletu (ridicare confirmate prin fancourier) nu a mai raspuns la telefoane si de pe orice telefon incercam sa-l sun imi bloca numaru ....vi se pare normal un astfel de comportament ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.