www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mesa Boogie Mark V 112 Bk (Sau Schimb Cu Axefx)


[Q]
 Share

Recommended Posts

Toata lumea stie de mesa boogie. Aici vorbim despre varianta combo a seriei mark V, cu un difuzor de 12" C90. Micul animal este in stare aproape impecabila estetic (asta pentru ca este sters putin din scrisul din partea dreapta de la standby-power) si functional nota 10 / 10.

 

De sunat sunt clipuri pe youtube...de specificatii e plin netul...ce-i de mentionat - este de provenienta SUA, asadar merge pe 110, dar nici o problema...se da impreuna cu un traf serios 110-220 cu care merge fara probleme (il veti vedea in poze).

 

Se da impreuna cu footswitch, traful de la 110-220 si amp cover.

 

Pret: 2000 Euroi

 

SAU: Schimb cu una bucata fractal axefx (preferabil standard, dar merge si ultra) + diferenta.

 

Poze:

post-70-0-83491600-1344276749_thumb.jpg post-70-0-23584600-1344276755_thumb.jpg post-70-0-30350300-1344276762_thumb.jpg post-70-0-63029800-1344276774_thumb.jpg post-70-0-41519000-1344276783_thumb.jpg post-70-0-53951400-1344276802_thumb.jpg post-70-0-29665500-1344276812_thumb.jpg post-70-0-13935200-1344276822_thumb.jpg post-70-0-29289900-1344276826_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

eu nu stiu de ce te chinui sa raspunzi intrebarilor stupide.oricum majoritatea care se baga in seama nu au nici 10lei si nici interesul pt amp doar se plictisesc si pun intrebari stupide sau rautacioase.Eu zic ca poate e stricat ca e negru.Ala pe albastru o fi mai bun?

 

In principiu... sa nu zica lumea ca nu-s rezonabil si nu dau detalii... Oricum...rabdare am :D

Link to comment
Share on other sites

eu nu stiu de ce te chinui sa raspunzi intrebarilor stupide.oricum majoritatea care se baga in seama nu au nici 10lei si nici interesul pt amp doar se plictisesc si pun intrebari stupide sau rautacioase.Eu zic ca poate e stricat ca e negru.Ala pe albastru o fi mai bun?

 

Doua intrebari au fost puse in acest topic dintre care una de mine si e legata de impamantarea aparatului. Daca tie ti se pare stupida aceasta intrebare, poate ne luminezi tu cu un raspuns ca proprietarul a spus deja ca nu stie.

Mersi de raspuns.

Link to comment
Share on other sites

eu nu stiu de ce te chinui sa raspunzi intrebarilor stupide.oricum majoritatea care se baga in seama nu au nici 10lei si nici interesul pt amp doar se plictisesc si pun intrebari stupide sau rautacioase.Eu zic ca poate e stricat ca e negru.Ala pe albastru o fi mai bun?

eu nu stiu de ce te chinui sa raspunzi intrebarilor stupide.oricum majoritatea care se baga in seama nu au nici 10lei si nici interesul pt amp doar se plictisesc si pun intrebari stupide sau rautacioase.Eu zic ca poate e stricat ca e negru.Ala pe albastru o fi mai bun?

 

eu zic ca rautacios esti mai degraba tu, nu stii tu cati bani are cine intreaba si daca se plictiseste sau nu, deci abtinete, avem intrebari le punem si gata nu ne trebuie arbitri

Ampul arata bine relativ si scrisul pare neobisnuit de sters deci are o anumita uzura pe langa asta footswitchul arata ca a luat apa deci ar fi corect sa observam anumite aspecte nu sa ne bagam in seama aiurea

Link to comment
Share on other sites

Doua intrebari au fost puse in acest topic dintre care una de mine si e legata de impamantarea aparatului. Daca tie ti se pare stupida aceasta intrebare, poate ne luminezi tu cu un raspuns ca proprietarul a spus deja ca nu stie.

Mersi de raspuns.

Adrian tu ai fost la mine si ai testat ampul si sti f bine in ce stare se afla.Deci clar nu ma refeream la tine.Sa iti raspund la intrebare:toti 3 pinii intra acolo deci are impamantare dar adaptorul ala din 3 in 2 nu stiu de ce are locasul de impamantare de 2 ori(la distanta mica unul de celalalt).

Eu comentez ca stiu f bine ce inseamna forumurile si cum sunt peste tot carcotasi care pun intrebari gen: footswithcul a luat apa.pai daca lua apa omul asta era retardat sa nu-l stearga? Daca era mega uzat evita sa faca fotografie acolo.

Dar comentariile astea stupide nu fac decat sa faca vanzarea unui produs bun in cazul de fata mult mai grea.Atat am de zis

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.