www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Digitech Rp1000 Nou Sigilat


Recommended Posts

Vand procesor Digitech RP1000, nou in cutia originala, sigilata, cu garantie pana in 02.08.2014.

Procesorul a ajuns la mine in urma unui schimb, dar nu intru in detalii, cine e interesat sa ma contacteze.

Factura si garantia este pe numele meu.

Procesorul se afla in starea in care am preluat de la courier, si inca nu a fost scos din cutia, in care a fost livrat.

 

Pe mine m-a costat 1 976 Ron si pretul meu este cu 300 mai putin, deci 1 650 Ron.

 

Contact aici, in PM sau telefon (in semnatura)

Link to comment
Share on other sites

Deci e luat in urma unui schimb dar factura si garantia sunt pe numele tau?hmmm

Eu cred ca o sa fie nevoie sa intri putin in detalii,sincer.

 

P.S. e 1875 ron la guitar shop adica 100 ron mai ieftin.nu stiu de ce toti cauta unde e mai scump cand pun anunt la mica publicitate.

 

http://www.guitarshop.ro/produs.php?pid=759

Edited by the outsider
Link to comment
Share on other sites

Deci e luat in urma unui schimb dar factura si garantia sunt pe numele tau?hmmm

Eu cred ca o sa fie nevoie sa intri putin in detalii,sincer.

 

P.S. e 1875 ron la guitar shop adica 100 ron mai ieftin.nu stiu de ce toti cauta unde e mai scump cand pun anunt la mica publicitate.

 

http://www.guitarsho...dus.php?pid=759

 

Ai dreptate. M-am cam grabit aseara cand am pus anuntul si chiar nu este de inteles.

Deci sa fie pe intelesul tuturor. Am comandat pentru un prieten, online, de la un magazin cu intrumente muzicale, un microfon pt. acordeon. De si era un Sennheiser, era de calitete f.proasta. Facea microfonie la volum mic, sa nu mai vorbesc de calitatea sunetului. Ne-am inteles cu cei de la magazin sa-mi schimbe acel microfon cu un RP1000 si eu platesc diferenta. In acel moment aveam nevoie de un procesor. Toata povestea asta s-a petrecut acum doua luni si ...

Mi-sa spus, ca in prima saptamana a luni iunie o sa fie in stoc RP1000 si putem face schimbul, dar pana'n ieri nimic. N-am avut de ales, mi-am cumparat un alt procesor intre timp si acum am doua procesoare. Unul nou sigilat si unul folosit.

Cam asta ar fi povestea. Cred ca te satisface raspunsul meu.

Stima.

 

Cele doua procesoare:

post-375-0-19377500-1343903971_thumb.jpgpost-375-0-27253100-1343903977_thumb.jpg

Edited by winci
Link to comment
Share on other sites

Taxa de transport inclusa in pret.

Asa cum am mai spus, am doua procesoare identice, singura diferenta este ca unul este sigilat, celalalt folosit da cateva ori, fara urme, in stare 10:10. Daca cineva prefera celalalt procesor, cred ca nu este o problema. Eu pot sa raman si cu cel sigilat.

Pret la cel "folosit" : 1500 RON

Link to comment
Share on other sites

După cum se spune la lege, orice produs cumpărat online poate fii returnat în termen de 30 zile cu primirea sumei integrale inapoi, fără a fii necesară motivarea returnării.

 

Te cred, numai ca s-a cam tras de timp si la urma urmei, aveam nevoie si de procesor, dar nu am stiut ca dureaza chiar asa mult.

Link to comment
Share on other sites

Deci e luat in urma unui schimb dar factura si garantia sunt pe numele tau?hmmm

Eu cred ca o sa fie nevoie sa intri putin in detalii,sincer.

 

"P.S. e 1875 ron la guitar shop adica 100 ron mai ieftin.nu stiu de ce toti cauta unde e mai scump cand pun anunt la mica publicitate."

 

http://www.guitarsho...dus.php?pid=759

 

Ca sa-ti raspund si la aceasta "dilama", de si rasunsul e foarte simplu:- Fiecare cauta sa primeasca pt. scula lui cat mai mult posibil.

 

Eu personal nu am cumparat acel procesor de la Guitarshop, ci de la Muzikia, unde nu este in stoc momentan, si am cautat un site, unde pretul acestui procesor este cel mai apropiat de pretul platit de mine si asta pot dovedi cu factura, de-si nu cred ca ar avea vre-o importanta. Daca socotesc si transportul, in total m-a costat putin peste 2100 RON ( dar asta e treaba mea, nu? ) :)

 

:respect:

Edited by winci
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.