www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
nicupatoi

vând Vand Fractal Axe Fx Ii + Mfc 101 Midi Foot Controller

Recommended Posts

Vand FRACTAL AXE FX II + MFC 101 Midi Foot Controller absolut noi , in stare perfecta !!!

Pretul este de 2700 euro si nu e negociabil si nici nu accept schimburi.

Ca bonus ofer cablu de conexiune intre Axe FX II si controler : ETHERNET Cable ( de 6 metri ) si

GATOR Cases ( geanta de de tip rack de 2 unitati pt AXE FX II ).

Ma puteti contacta la nr de telefon : 0721249994

sau la adresa de mail :

nicupatoi@gmail.com

post-6112-0-36181800-1343642597_thumb.jpg

post-6112-0-64506400-1343642640_thumb.jpg

post-6112-0-28123000-1343642675_thumb.jpg

post-6112-0-03407500-1343642711_thumb.jpg

post-6112-0-00915600-1343643343_thumb.jpg

post-6112-0-94364200-1343643365_thumb.jpg

http://shop.fractala...er_p/fas003.htm

http://shop.fractala...or_p/fas004.htm

Deci e $2,199.95+$749.00 = ( rotunjit ) 2949$ =

2949$ = 2403.52 Euro Si tu il vinzi cu 2700 Euro...

ai uitat sa specifici ca e "store"-ul din America. incearca sa comanzi de acolo, vezi cum merg lucrurile. cine ti-l aduce si cu cat. treburile nu sunt chiar atat de simple pe cat par.

arunca un ochi aici, pt o usoara lamurire:

http://www.g66.eu/in...emart&Itemid=91

te-ai mai racorit?

cat cere el, nu e putin, deloc. dar pana la a-l lua peste picior cu preturi de US, e mult.

Edited by moises
  • Like 1

ai uitat sa specifici ca e "store"-ul din America. incearca sa comanzi de acolo, vezi cum merg lucrurile. cine ti-l aduce si cu cat. treburile nu sunt chiar atat de simple pe cat par.

arunca un ochi aici, pt o usoara lamurire:

te-ai mai racorit?

cat cere el, nu e putin, deloc. dar pana la a-l lua peste picior cu preturi de US, e mult.

Esti secretarul sau secretara lui? Nu uita ca sunt mai multe moduri de a aduce o scula din USA. De ex prieteni sau rude si poate asa e free. S-a mai intamplat de multe ori si a fost ok. Nu tre sa dramatizezi chestiile astea chiar asa. Romanu' se descurca intotdeauna! ;)

ia s-o vad io pe mamaie cu mfc-ul dupa eaprin aeroport. pana si axe-ul are niste dimensiuni, cu cutia si materialul de protectie. sau il scoate si il baga in bagajul de mana... una peste alta cam tot acolo iesiti (presupunand ca nu va arde vama si tva-ul). nu uitati ca omul va mai da si ceva bonusuri, care nu "e" pe gratis.

si un alt lucru care nu trebuie ignorat, aveti in vedere lista de asteptare, nu stiu in prezent sau in viitor cum stau baietii cu stocul, dar moda la fractal e sa cam astepti pana e pe stoc si ti-l trimite. au fost unii care au asteptat si 1 an!

dupa cum zicea moises, nu e putin dar e destul de corect, daca e si ca nou. poate ca e si loc de putina negociere, dar nu cred ca se poate sari tare mult calul, cum o fac astia tineri si nelinistiti. mai traiti oleaca, mai invatati una alta, ca nu tot ce zboara se mananca...

si la o adica pana si ca e al lui nicu patoi ar putea sa conteze, ca nu e omu chiar oricine ;)

spor

Edited by barbarossa

Esti secretarul sau secretara lui?

al lui sigur nu, doar a bunului simt de care duc lipsa unii, cu desavarsire. eu tot nu am inteles ce e cu falsul spirit justitiar afisat pe aici. omul si-a prezentat marfa, a pus un pret (decent, zic eu) si cam atat. toate aceste "sfaturi" corective de a lasa din pret sau a face nu stiu ce, nu isi au rostul. pana la urma nu e o chitara fake de a carui cumparare sa protejati vreun necunoscator. nu e nici un tric la mijloc. vanzatorul a cerut un pret care i se pare lui corect in conditiile de piata date. nu iti place, nu mananci

• Like 1

nu stiu in prezent sau in viitor cum stau baietii cu stocul, dar moda la fractal e sa cam astepti pana e pe stoc si ti-l trimite. au fost unii care au asteptat si 1 an!

Tocmai acum dupa site-ul G66 ar fi cam pe stoc, dar am deja patit cand am comandat Standard-ul meu de acum cativa ani, "in stoc" cu 6 saptamani de asteptare. Am fost relativ norocos oricum.

Pretul e ok, vine totul cu accesori, pare sa fie intr-o stare buna.

Pune-l pe forumul Fractal Audio, sunt sanse mai mari sa-l vinzi acolo.

Edited by Pierre

"si la o adica pana si ca e al lui nicu patoi ar putea sa conteze, ca nu e omu chiar oricine ;)" Probabil are 4 maini 10 urechi etc. etc. si daca e procesorul lui probabil canta singur...

Cineva a apreciat un mare chitarist din România, nu cred ca trebuie sa-ți tai sosetele pt asta...

Dar oricum, deja suntem offtopic, așa ca, hai sa-l pe om sa-si vinda sculele !

Multumesc !

Oameni buni vad ca se incing lucrurile pe-aici si pute deja a creieri arsi. Eu il stiu pe Lasta, are boala pe

preturile piparate :) dar e un om fain. Am si eu pe langa pedalele mele un Avid Eleven Rack de care-s multumit.

Un mare UP pt. acest Fractal! Si ca sa se mai inmoaie spiritele va postez ultimul

meu video inregistrat pt. bobbysbackingtracks.com! Enjoy! :)

Nicu, bafta la vanzare!

• Like 2

Le-am cumparat din Europa, de la g66 si da, am acte de provenienta, facturi, tot ce trebuie ca sa te convinga ca nu e nimic fals la mijloc.

Cu garantia m-ai incurcat...dar nu cred ca e transmisibila... :( cel putin asa cred eu!

Salut , Am si eu la fel de vanzare, daca mai ii cineva interesat sunt aproape noi ,daca vreti poze va las numarul de telefon si va trimit pe whatsapp ! Nu stiu sa incarc aici

0724899330