www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Ped Mad Professor Hand Wired(Jumatate Pret)


Recommended Posts

vand mad professor sky blue overdive

(varianta scumpa made in Finland hand wired)ATENTIE ..mai exista pe piata si varianta mai ieftina factory edition cu circuit imprimat care se vinde de noua cu 170e...a mea costa de noua 265euro

Este o varianta de overdrive de saturatie medie (impinge driveul mai mult decat pedale gen tube screamer ori cealalta pedala de drive a mea mad professor sweet honey od care nu satureaza aproape deloc insa o folosesc mai mult ca booster)...sky blue overdrive merge pusa in fata marii majoritati a ampurilor de chitara chiar si inainte tonului de fender balackface(ampuri care nu satureaza deloc si care mereu au fost dificile sa le pui un drive inainte tocmai pt ca au tonul de clean superb)...so chiar si in fata ampurilor gen blackface cu 6v6 ori 6l6 tonul de drive va suna "adunat"...

Prim proprietarul a fost Dragos (de la proconsul) acum eu....Este o pedala premium ;face parte din primele editii made in finland si hand wired varianta care se vinde de noua cu 265e...si acum se fabrica ambele variante 170e varianta de fabrica ori 265e varianta hgand wired insa dupa cate stiu au mutat productia in usa (ca deeeeeeeee mana de lucru mai ieftina decat a finlandezului iar ca firma premium nu puteau sa se duca in china )

 

pretul meu: JUMATATEEEEEEEE 130E :yay:

http://www.urmascapaturma.ro/sbo.html

 

contact: fenderaru@yahoo.com

0721161655 (preferabil)

 

ceva exemple:

Edited by Fenderaru
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.