www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Revista RGC nr. 1


felix
 Share

Recommended Posts

Guest DeathWarden

gata m-am hotarat o sa continui dupa hihi cu un articol despre angus young :)

nu are rost sa-l publicatzi in acelasi timp cu viatza lui jimi pt k ar fi 2 de acelasi tip. o sa fac si un articol despre METALLICA :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DeathWarden

am terminat prima bucata care va fi publicata in primu articol care contine viata lui pana in mom in caree s-a format ac/dc-ul. :) iti trimit acu? pana raspunzi ma uit dupa greseli :)

Link to comment
Share on other sites

Guest RutZap
nu are rost sa-l publicatzi in acelasi timp cu viatza lui jimi pt k ar fi 2 de acelasi tip.

 

Pai ink un avantaj al revistei electronice este ca nu ai numarul de pagini limitat [in limita bunului simt, k sa nu rupi banda la download]. Deci nu cred k ar fi o mare problema daca sunt 2 articole de acelashi tip!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest DeathWarden

bai baietzi sau si fete mai facetzi fratzilor nijte articole pt nr 1 k nu avem destule si pe 10 iulie ar trebui sa o redacteze felix... PLZ HELP!!! mai facetzi ARTICOLEEE!!! despre orice legat de chitara !!! REPEDE (postatzi aici dak avetzi nevoie de ajutor)

Link to comment
Share on other sites

Guest Johnny I

am si io o propunere... sa ii zicem in loc de RGC, RGM (romanian guitarist magazine) sau asa ceva... ce zicetzi? sau RGEM (romanian guitarist electronic magazine) ca tot va fi numai pe net deocamdata... mi-a luat destul sa ma gandesc la astea sa stitzi!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest strat

io nu am titlu la materialul meu ...am trimis 3 mailuri :unul cu 2 mp3's, unul cu tab-uri si ultimul cu 2 cuvinte si cu poze....semnatura: Hussam (Strat).

Link to comment
Share on other sites

Guest sadus

ma pot ocupa de bio Paul Gilbert, cateva exemple edificatoare ale stilului lui, cu taburi si evident midi -prezentare mr.big, racer x si contributia la fast/speed guitar playng..sa-mi ziceti dak e ok

 

i'm the biggest fan alive

 

 

later edit: am o idee, dak vreti despre o rubrica care sa cuprinda in fiecare numar un chitarist f bun i mai putin cunoscut cu exemple de la el, eventual o piesa ceva care se poate gasi moca pe saitul oficial si evident explicatiile date de mine cu privire la stilul lui si contributia avuta.De ce asta? sunt f multi chitaristi underrated f buni si lumea merita sa stie mai mult decat steve vai, satriani sau malmsteen.

 

chestii care se pot face imediat: nuno (extreme), jake e. lee (badlans,ozzy osbourne, dio), rusty cooley etc etc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.