www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

You Can Leave Your Hat On Metal Version


Recommended Posts

Ba gorila sa inteleg ca-ti place tonu ce iese din calculator acuma huh?nu acu 2 zile comentai ca ce zice 57 cu ale lui sfaturi de VST sunt dejeaba? te contrazici?

cred ca se referea la idee :D

Si mie mi se pare buna ideea...in schimb tonul nu-mi place; ma rog, e chestie de gust.

Edited by lefmir
Link to comment
Share on other sites

Ba gorila sa inteleg ca-ti place tonu ce iese din calculator acuma huh?nu acu 2 zile comentai ca ce zice 57 cu ale lui sfaturi de VST sunt dejeaba? te contrazici?

 

Deenman, esti un d**itoc, sa ma scuze ceilalti. O piesa poate suna bine pe de-a intregul, chiar daca tonul chitarei e de *****. Atita timp cit chitara nu ma zgirie pe ureche, no problem. De fapt, chiar mi se rupe de cu ce a fost inregistrata, you know?

 

Iar ce ziceam eu despre 57 si sfaturile lui, tu ori ai o problema intelectuala, ori esti chior, ori esti si prost, si chior. Pe bune, daca nu reusesti sa prinzi ideea principala a unui post, esti chiar prost.

Asa, ca sa nu zici ca te-am facut prost degeaba, sa te lamuresc. Nu am nimic impotriva softurilor de calculator, chiar si eu ma joc uneori prin Amplitube si Guitar Rig. Poti scoate sunete misto cu ele. Insa ma enerveaza la culme atitudinea lui 57 fata de amplificatoarele cu lampi. Pina acum doar a dat din gura, cu teoriile lui minunate, in incercarea de a ne convinge pe noi, "lampistii", ca sintem idioti si ca softurile si tranzistorii lui sint mai bune decit lampile.

Si da, prefer amplificatoarele pe lampa. Asta nu inseamna ca le urasc pe alea pe tranzistori.

 

Multumit bai, 'nea caisa?

Edited by Ironside
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.