www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Propuneri


EugenRo2001
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...

Nu ar fi o idee bună să facem o secţiune pentru schimburi de patch-uri? Ma refer atât la software-uri (Guitar Rig, Amplitube, etc.), cât şi pentru procesoare. Să existe şi posibilitatea solicitării unor patch-uri.

 

Mereu m-am gândit să deschid topic cu aşa ceva, dar cred că un singur topic nu ar fi de ajuns.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ar fi o idee bună să facem o secţiune pentru schimburi de patch-uri? Ma refer atât la software-uri (Guitar Rig, Amplitube, etc.), cât şi pentru procesoare. Să existe şi posibilitatea solicitării unor patch-uri.

 

Mereu m-am gândit să deschid topic cu aşa ceva, dar cred că un singur topic nu ar fi de ajuns.

 

http://forums.rgc.ro/topic/15919-preseturi-guitar-rig-2-amplitube-revalver-etc/page__p__666858__hl__guitar%20rig__fromsearch__1#entry666858

 

.

Link to comment
Share on other sites

Eu ma gandeam la ceva mai organizat putin. Cam cum e organizat pe GuitarAmpModeling. Daca ma apuc eu sa pun preset-uri de amplitube, mai vine altul mai pune Guitar Rig, mai pune careva Revalver, mai punem niste preset-uri pentru niste procesoare, deja daca te apuci sa caut in topic peste un an, iti e foarte greu sa gasesti fix ce te intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

As avea o sugestie legata de arhivarea mesajelor private si trimiterea lor pe email. Ar fi foarte util daca in corpul email-ului ar aparea si numele interlocutorului, putand fi astfel cautate mesaje in mail dupa numele de utilizator.

 

Exemplu, am arhivat o conversatie si am primit pe mail asta:

 

------------------

sam,

 

Attached to this message is a HTML file containing a personal conversation archive:

Conversation title: bla bla

Conversation started: Jan 09 2014 09:07 PM

------------------

 

Daca dau search in mail dupa numele celui cu care am vorbit pe privat, nu-mi gaseste nimic. Daca email-ul ar fi continut numele de utilizator, l-ar fi gasit.

 

Multumesc anticipat!

Edited by sam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

As avea si eu cel putin o rugaminte care zic ca e buna si ca propunere. La mine la topicul meu de pe "inregistrarile" noastre am observat mai nou ca am "moderating tools" dar am doar posibilitatea sa inchid topicul. Suntem cativa care avem un singur topic in care punem inregistrarile noastre si dat fiind faptul ca mai sunt si derbedei ca mine (care sterg, adauga, muta si fac tot felu de schimbari), ramane un sir intreg de postari cu linkuri invalide. Propun sa avem optiune de a "face curatenie" in ograda ca sa arate mai bine... daca se poate bineinteles... multam fain!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

As avea o sugestie legata de arhivarea mesajelor private si trimiterea lor pe email. Ar fi foarte util daca in corpul email-ului ar aparea si numele interlocutorului, putand fi astfel cautate mesaje in mail dupa numele de utilizator.

 

Exemplu, am arhivat o conversatie si am primit pe mail asta:

 

------------------

sam,

 

Attached to this message is a HTML file containing a personal conversation archive:

Conversation title: bla bla

Conversation started: Jan 09 2014 09:07 PM

------------------

 

Daca dau search in mail dupa numele celui cu care am vorbit pe privat, nu-mi gaseste nimic. Daca email-ul ar fi continut numele de utilizator, l-ar fi gasit.

 

Multumesc anticipat!

 

Readuc in atentie problema asta. Personal obisnuiesc sa arhivez conversatiile care au stat la baza cumpararii anumitor produse si ar fi util sa pot cauta in email dupa numele interlocutorului.

 

Plus ca sunt doar cateva linii de cod. Multumim anticipat Cosu :D

Link to comment
Share on other sites

Readuc in atentie problema asta. Personal obisnuiesc sa arhivez conversatiile care au stat la baza cumpararii anumitor produse si ar fi util sa pot cauta in email dupa numele interlocutorului.

 

Plus ca sunt doar cateva linii de cod. Multumim anticipat Cosu :D

Momentan nu am o solutie rapida pentru asta, variabila respectiva (participantii la conversatie) nefiind disponibila in contextul templateului "Archive". O sa vad ce se poate face.

Link to comment
Share on other sites

Momentan nu am o solutie rapida pentru asta, variabila respectiva (participantii la conversatie) nefiind disponibila in contextul templateului "Archive". O sa vad ce se poate face.

 

Inteleg ce spui, am crezut ca e definita si trebuie doar sa o adaugi in corpul mail-ului.

 

E aiurea daca ai ceva de cautat sa stai sa descarci atasamentele la fiecare conversatie arhivata. Iar in corpul email-ului nu vezi decat data si subject-ul conversatiei care nu te ajuta prea mult sa identifici un anumit mesaj, mai ales daca subject-ul a fost 'chitara' :)

 

Mersi oricum de rapsuns si poate totusi candva...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.