www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Canon 7D Impecabil In Garantie


Recommended Posts

Vand canon eos 7D in stare ireprosabila, ( il pot declara ca si nou ) foarte putin folosit

 

Aparatul a fost cumparat de la f64 in decembrie 2011, cu factura si garantie, valabila inca 1 an si sase luni

 

Aparatul este in cutie cu toate accesoriile , plus folie protectoare pe ambele ecrane

 

In magazin la F64 costa 8.000 lei

 

Aparatul poate fi testat si ridicat din Hunedoara sau trimit prin curier cu posibilitatea de a verifica inainte de a plati

 

Pret 6.500 lei / usor negociabil

 

Toate pozele de mai jos sunt reale personal facute de mine

 

Pentru mai multe detalii :

 

Tel. 0762436626

Edited by vasikelu
Link to comment
Share on other sites

pret bun se gaseste pe digitalxx.ro, unde e 4700 ron.cu tot cu garantie 1 an. http://digitalxx.ro/...o-canon-7d.html

iar pe f64 costa http://www.f64.ro/canon-eos-7d-body-18-mpx-lcd-3-inch-8-fps-liveview-filmare-full-hd.html adica mai ieftin decat de la dvs.

d-aia intrebam,ptr ca sunt interesat de procurarea unui 7D si m-a mirat pretul dvs.

Edited by gibsonman
Link to comment
Share on other sites

Nuuuu. Pretul este impreuna cu obietivul cel din poze Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM . La digitalxx acest kit este 7490 lei (2 ani garantie) iar la F64 8000 Lei.

Acum decizia apartine fiecaruia. Aparatul meu este ca si nou. Daca vrei sa iei nou nout din magazin, vei lua acelasi aparat pe care il am eu , doar cu 13 sau 18 milioane (lei vechi) mai scump. Tu hotarasti

 

 

 

SI apropo, era sa uit... la digitalxx sar putea ca pretul afisat sa fie fara TVA, pentru ca nu este specificat.. nu stiu exact.

Edited by vasikelu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.