www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Fender Blues Deluxe Reissue


Recommended Posts

Mugurel Craciun

 

 

 

 

OK, am inteles ca scuipi oamenii!! Hai sa-ti spun cum sta treaba profesore de chitara:

1. dosar penal pentru ce? Pentru troc+bani. Glumesti prietene!!! .2

 

 

2. Daca vrei statie noua de ce nu cumperi din magazin. Nu gunoaie de pe forum.

 

 

3. Ca sa inchei ca ma plictisesti, cand ajunge statia aici o sa ma uit daca ai umblat in ea si daca da discutam altfel.

Link to comment
Share on other sites

Starea ampului e f buna, se poate incerca, doar ca userul tintinhonda doreste sa cumpere scule noi de pe forum la jumatate e pret fata de pretul e magazin. Sculele voastre domnilor pe care le vindeti sunt niste gunoaie in privinta lui si trebuie sa fie tinute in casa ptr a fi vandute!

Link to comment
Share on other sites

salut , am mai vorbit la tel . Eu mi-am luat intre timp un fender din Ungaria pe care il folosesc in studio. Am la vanzare un procesor line 6 x3 live ( luat de la esound cu 2635 ron) in stare perfecta pe care ti-l ofer la schimb plus 150 euro sau o alta varianta , un schimb cu o chitara line6 variax 600 ( pret la esound 3375 ) in stare perfecta de functionare. As avea nevoie la cantari de fenderul tau. Daca preferi vreo varianta putem vorbi la tel 0722603331. Mersi fain..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.