www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cautam Chitarist Si Vocal


zouru
 Share

Recommended Posts

Formatie din Bucuresti cautam solist/a si chitarist/a. Stilurile abordate de noi variaza de la punk la funk si funk-rock (vezi Red Hot Chili Peppers).

Noi cantam din pasiune si nu cautam sa traim din muzica. Cu toate astea rugam seriozitate.

 

Bonus pentru solist: niste cunostinte de chitara, pentru chitara ritm.

Bonus pentru chitarist: sa-l tina putin vocea acolo pentru backing vocals.

 

Asteptam reply-uri aici pe forum sau, daca sunteti mai insistenti, sunati la 0729391838 sau la 0734424127.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Ma bag eu la chitara daca mai este liber locul :wee: Cant aproape orice la chitara de la bb king pana la zak wylde :rock: . Singura problema e ca ajung in bucuresti de abia pe 28 septembrie cand incep cu facultatea si dupa sunt liber( mai mereu daca vad ca iese ceva calumea cu trupa). 0727522357 numarul meu de telefon sau iliescuciprian93 id-ul de messenger. Ma poti gasi oricand dupa ora 15:00 Toate cele bune, astept raspuns si daca este nevoie voi face si un cover ceva ( mentionez ca am un epiphone lespaul cu seymour duncane pe el , iar efectul o sa vina in curand caci momentan am un amarat de digitech dar vreau sa-mi iau un boss gt 8) Astept raspuns :respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.