www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cum se face un cabinet?


Guest tormentor
 Share

Recommended Posts

aha,am inteles.pai asta este acum,ce sa fac,a iesit cum a iesit.Ptr. mine e ok, nu stiu cam ce materiale ai fi vrut sa comand de pe net,dar in fine..bine,vinilin aia da, dar altceva chiar nu`mi vine in minte.oricum, incearca sa faci asa ceva acasa si ai sa vezi ca nu e chiar asa usor de facut precum sa-ti cumperi unul gata facut.Stiu ca nu e cine stie ce,dar ptr. mine e ok :).

Numai bine

Link to comment
Share on other sites

aha,am inteles.pai asta este acum,ce sa fac,a iesit cum a iesit.Ptr. mine e ok, nu stiu cam ce materiale ai fi vrut sa comand de pe net,dar in fine..bine,vinilin aia da, dar altceva chiar nu`mi vine in minte.oricum, incearca sa faci asa ceva acasa si ai sa vezi ca nu e chiar asa usor de facut precum sa-ti cumperi unul gata facut.Stiu ca nu e cine stie ce,dar ptr. mine e ok :).

Numai bine

 

As putea sa-ncerc sa fac cutia, dar cablajul no way (n-am deloc experienta).

Puteai sa cumperi un grill cloth d p thomann.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest En1gma

Ok,am gasit materiale(vinilin).Acum intr-adevar arata mult mai bine.Trebuie insa refacuta rama aceea din fata.

De sunat..suna chiar bine :) :):)

Sapt viitoare vine si head-ul,atunci o sa pot sa-l incerc cum trebuie.Asta a fost doar o solutie de moment.

post-2636-1188426730_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.