www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 47 - Votare si comentarii


Cosu
 Share

Duel 47  

35 members have voted

  1. 1. Duel 47

    • Twister
      9
    • Hututui
      4
    • Ilun
      1
    • Neuro
      14
    • Baumwolle
      1
    • Gix
      4
    • Nightwach
      0
    • Ciuci
      2
    • Claxxon
      0


Recommended Posts

Guest claxonn

@Baumwolle - n-as putea sa ma pronunt insa ceva a scartzait la interpretarea ta. Sa nu fi fost in gama?

@ciuci - Inceputul imi suna a "Ain't Talkin' about love - VAN HALEN". E doar o coincidenta? Sound-ul mi-a placut supermult! Felicitari ti-a iesit o piesa mishto! Poate daca te bagai la gama minora luai votul. N-a fost suficiet de suparata pentru gusturile mele in materie de metale. A fost mai rock decat metal.

@Gix - Superba inerpretare, still, not \m/ metal \m/ enough!

@hututui - you progressive duude! Nice, inceputul de la floyd insa mi s-a parut destul de tremurat.

@ilun - Bah.. tu nu poti sa nu te abtii sa nu o lungesti :) Interesanta trecere, tonul de rythm a fost chiar in regula, insa la cel de lead .. nu prea mi-a placut. Cred ca a fost un pica prea tare.

@neuro - hopa... de unde ai rasarit? Eu nu te-am mai vazut pe la duel (poate-s eu mai nou sau mai ramolit). Anyway, bravo! Un progressive metal alambicat si .

@nightwach - Moeror chiar exista? Tu pe ce pozitie canti? (Chiar nu glumesc). Oricum... fata de inerpretarile de pana acum se vede un progres. Imi mentin parerea ca tu faci chestia asta la vrajala... refuz sa cred ca cineva care canta la chitara poate sa canta atat de prost si sa nu-si dea seama (scuza-mi stilul).

@twister - Na... acuma da!!! That's it! YESSS!!! FOREEEVAAAAA!!!! :)

 

Votul meu merge la TWISTER!

 

later edit: am uitat... @claxonn ... solistica si tehnica ... mama ei de treaba.... mai exerseaza baiete!

Edited by claxonn
Link to comment
Share on other sites

Multe variante foarte bune, Gix, Hututui, Twister (deja sunt un fan al vostru!), dar, de data asta, Neuro m-a impresionat...ai votul meu.

Link to comment
Share on other sites

@ciuci - Inceputul imi suna a "Ain't Talkin' about love - VAN HALEN". E doar o coincidenta?

- pare rau, nu ascult van-halen :(

@ciuci - Poate daca te bagai la gama minora luai votul. N-a fost suficiet de suparat pentru gusturile mele in materie de metale. A fost mai rock decat metal.

....acum sunt suparat ca nu am fost destul de suparat :) .....creca mai trebuia sa inregistrez odata acum :)

@ciuci - Sound-ul mi-a placut supermult! Felicitari ti-a iesit o piesa mishto!

:)

-------------------------------------------------------------------------------------

eu votez mai tarziu ......mai trebuie sa mai diger putin piesele... B)

Edited by ciuci
Link to comment
Share on other sites

Guest Nightwach

 

@nightwach - Moeror chiar exista? Tu pe ce pozitie canti? (Chiar nu glumesc). Oricum... fata de inerpretarile de pana acum se vede un progres. Imi mentin parerea ca tu faci chestia asta la vrajala... refuz sa cred ca cineva care canta la chitara poate sa canta atat de prost si sa nu-si dea seama (scuza-mi stilul).

 

 

pai .... moeror vrea sa existe ... cel putin ca oameni exista ... nu e inregistrata .... si ... eu cant vocal :) ... trebuia sa cant si la chitara, dar nu ma pot imparti in 2 ... nu ma descurc ....

cat despre participat ... m'am gandit ca dak ma straduiesc .... pana la urma o sa fac si progrese ... asa ca am zis de ce sa nu particip .... oricum .. o sa va mai zgarii eu urekile :):)

 

btw .. votat hututui

Edited by Nightwach
Link to comment
Share on other sites

eu am votat cu Twister nu stiu ce se voteaza tehnica, tonu sau cum suna per ansamblu. Nu vreau sa fiu rau cu ceilalti, poate nu am monitaore calumea dar mie mie mia placut mai mult Twister. daca as fi votat ca sound de hard rock as fi votat cu Claxxon Heavy cu Ilun si per total cred ca tot twister e mai bun. :):)

Edited by cpaulro
Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn
daca as fi votat ca sound de hard rock as fi votat cu Claxxon

 

:) Thank you :)

 

 

 

Apreciez incurajarile tale. Imi cunosc nivelul si stiu ca nu am cum sa ma bat (inca) cu greii.

Link to comment
Share on other sites

Guest Steven

Votat twister!!Mi-a mai placut deasemeni si interpretarea lui Neuro... :)

 

Felicitari tuturor participantilor!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.