www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Pedale Analogice !


Recommended Posts

Dragul meu"prieten"'', deci nu am timp de discutii de jenu asta. Care alt revebr mai crezi ca Hardwired de la Digitech? Scuze ca nu am specificat "RV 7" ,credeam ca deduci din nume! Si inca ceva: daca vrei cu adevarat este numarul meu de tel la profil! Numai scireti cei care va plictisiti,doar cei care vor sa cumpere ceva,pt bullshituri nu am timp!!! Da e RV 7 ,pt cei care nu stiau! Ne-am inteles?

Link to comment
Share on other sites

Prietene te-ai suparat ca baba pe tot satul .Ti-am cerut anumite detalii pentru ca sunt interesat sa cumpar . Poate nu sunt asa cunoscator ca tine dar nici nu-mi convine sa dau 350 de lei pe o pedala si sa ma trezesc cu cine stie ce distrugaciune . Tu sa fii in locul meu cred ca ai fi procedat la fel . O poza nu zice prea mult daca e si facuta cu telefonul la o rezolutie mica . Dar cineva vindea pe forum o pedala care din punctul lui de vedere era perfecta ( noroc de poza ) ; in realitate parca era scoasa din pamant ( ca aspect vorbind ). Am mai cumparat pedale de pe forum si celor de la care am cumparat nu li s-a parut o cerinta extraordinara ca sa faca o poza . Si nu cred ca daca vrei sa vinzi nu ai cu ce face o poza sau nu ai 5 minute sa postezi poza pe forum .

As fi avut nevoie de reverb dar prin atitudinea ta , care nu este cea corecta pe forum , mai astept .

PS

Urmareste anunturile si vazi ca pana acum am cumparat 6 pedale de pe forum in cele mai bune conditii .

Bafta la vanzare .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest ofsoundandfire

salut!

ma intereseaza cry baby -ul, dar sunt din iasi. As dori sa aflu ce origini are sau daca are ceva probleme (dat fiind pretul) si daca il poti trimite prin curier saptamana viitore (atunci iau salariul :)) )

Respect!

Link to comment
Share on other sites

Raspuns catre ofsoundandfire :

pedala e aproape noua,nu are defect,este inca in garantie un an sau mai mult,pot furniza informatii corecte,dupa ce ma uit pe factura. pretu e asa pt ca consider"folosita",adica odata deschis din cutie,tre sa piarda din valoara! ;)

 

pt ulfhednar : Oke sunt de acord la negocieri,ofera-mi pret si e al tau!;)

 

Bafta tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Guest ofsoundandfire

se poate trimite crybaby-ul spre iasi saptamana viitoare? las si adresa si informatii suplimentare ulterior. mersi frumos!

Link to comment
Share on other sites

Cry Baby 535q - nou nout in garantie si cutie ! - 550ron

 

Fulltone Octafuzz 1 - 450ron

http://www.ebay.com/...=item3a6f13d0c2

 

reverb tc hall of fame nou in cutie - 500 ron ,nou

 

vodoolab sparkle drive : 400ron

 

Usor negociabile;-)

 

 

 

 

http://www.ebay.com/...=item3a6f13d0c2pages.ebay.com

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.