www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Yamaha Magicstomp


Recommended Posts

vand procesor chitara Yamaha Magicstomp.

 

suna extraordinar pentru efecte de modulatie, reverburi, delayuri !! la drive-uri nu te da pe spate, dar suna decent, se poate canta onorabil pe el pe un amp ok sau in linie cu un simulator de cab-uri ok (gen iesirea de linie de la o pedala digitech)

 

l-am luat sh de aici de pe forum

 

nu-l mai folosesc, il dau cu 400 lei (cu atat l-am luat si eu, nu l-am folosit prea mult, e practic in aceeasi stare in care l-am luat).

 

Florin 0724 246 880

 

PS: pana vineri, 2 martie, inclusiv, il dau cu 200 lei !!! (am mare nevoie de bani)

 

OBS: am avut niste probleme de soft cu el (ramanea blocat in BYPASS, nu mai comuta pe efecte), l-am resoftat (updatat) cu ultima versiune disponibila si nu am mai avut probleme, l-a testat si proprietarul si nu a avut nicio problema. m-am gandit ca ar trebui sa stiti, in caz ca ar mai aparea aceeasi problema. daca se vinde si aveti probleme sau nemultumiri de orice natura , in prima luna de la tranzactie, accept produsul inapoi si returnez banii !!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.