www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Zoom G9.2Tt - Impecabil


Recommended Posts

vand zoom g9.2tt cu alimentator, in stare impecabila.

 

specificatii: http://mcmusic.ro/pr...ndProductID=316

 

are tot ce poti sa-ti doresti de la un procesor, cred ca e cel mai versatil proc de pe piata din pct de vedere al optiunilor !! are 2 pedale (poti sa setezi orice parametru pe ele), o pedala se misca si sus-jos si stanga-dreapta daca vrei, deci ai 3 pedale daca vrei lucrul asta.

 

pt fiecare patch (ai 5 patchuri pe bank) poti seta cate 2 setari (ch A/B sau sa adaugi cate un efect pt patch (fct 2) => pt un bank ai cate 5 preseturi, fiecare cu cate 2 canale, fiecare cu posibilitati de adaugare efect aditional separat, deci 5x2x2 = 20 de efecte posibile !! da, e ideal pentru LIVE, daca esti obisnuit cu pedalele si nu vrei sa navighezi printre preseturi pt un efect anume.

 

eu l-am tinut pentru a simula functionalitatea pedalierului meu intrun singur bank de efecte si am facut-o cu succes (am vreo 11 pedale in el).

 

l-am folosit pentru situatiile cand aveam 2 cantari in acelasi timp, pentru repetitii (era mai usor de montat), pentru atunci cand nu voiam sa vin cu pedalierul si m-a ajutat cu succes !!

 

suna foarte bine si cu chitara acustica, se comporta foarte bine compresorul din proc pentru acustica !

 

pret: 900 lei (e 1650 lei nou). Florin - 0724 246 880

 

{PS: saptamana asta (pana vineri, 2 martie, inclusiv) - pretul este de 750 lei NENEGOCIABIL (am mare nevoie de bani) }

Edited by guitarsarpe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.