www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa Degeneration Cauta Membrii


Vlad.
 Share

Recommended Posts

Salut.

Deocamdata suntem 2 oameni, un chitarist ritm, si un lead care cauta oameni care sa cante din placere. Noi cantam putin rock putin metal, adica ceva intre. Influente( sau ce ascultam noi ) : Nickelback, Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth, Black Sabbath, Endeverafter, Motorhead, Iron Maiden si lista mai continua. Cautam bassist, tobar ( sa aiba tobe cumparate ) si chiar un vocal cu varsta cuprinsa intre 15 - 19 ani.

Va asteptam.

Edited by Vlad.
Link to comment
Share on other sites

Te salut cu respect ! , Ma numesc Daniel , am 16 ani , si sunt din bucuresti , sunt lead guitarist si vocal :) eu initial am o trupa , dar sunt f neseriosi , caut o trupa care sa fie seriosi , Daca inca mai este valabil conteacteaza-ma pe id-ul de messenger : danbigboy996@yahoo.com

Vorbim acolo ^_^

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Deocamdata suntem 2 oameni, un chitarist ritm, si un lead care cauta oameni care sa cante din placere. Noi cantam putin rock putin metal, adica ceva intre. Influente( sau ce ascultam noi ) : Nickelback, Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth, Black Sabbath, Endeverafter, Motorhead, Iron Maiden si lista mai continua. Cautam bassist, tobar ( sa aiba tobe cumparate ) si chiar un vocal cu varsta cuprinsa intre 15 - 19 ani.

 

Va asteptam.

:) Edited by Vlad.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.