www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Oameni Pasionati, Cu Ceva Experienta Muzicala


StratMan
 Share

Recommended Posts

caut oameni pasionati, cu ceva experienta muzicala (instrumentisti-chitare, bass, tobe, clape+vocali), dispusi sa repete, din si cu placere, seara (dupa orele de program) si/sau in weekend, in vederea alcatuirii unei trupe de rock (classic si hard), blues(-rock), pop-rock, in principal, FOR FUN!

dupa cum se poate vedea, locul de desfasurare al acestei activitati este BUCURESTI.

 

anuntul nu se adreseaza celor care vor sa-si castige existenta din muzica!

 

cei interesati ma pot contacta pe aici sau pe pm, lasandu-si id-ul de mess si/sau nr-ul de tel.

Edited by StratMan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Succes in demersul tau Silviu...Daca eram din Bucuresti raspundeam afirmativ;(..pot fii insa prezent la un jam sesion...mai schimbam o vorba,mai bem un vin :drinka: ,mai si cantam... :rock: )....si la noi mi-a fost greu pana am gasit tobar si basist (si cred ca si in Bucuresti este aceasi situatie)

 

my strat:

post-2355-0-34317500-1330253296_thumb.jpg

post-2355-0-87253400-1330253304_thumb.jpg

Edited by Fenderaru
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Sunt din Bucuresti, am 24 de ani si cant la tobe din vara anului trecut (am si niste tobe electronice acasa pt practice). Nu am cine stie ce experienta ca instrumentist, dar stiu sa citesc partituri si-mi doresc sa evoluez. Vreau sa gasesc colegi de trupa pentru jam-uri, cover-uri, dar mai ales piese proprii (imi doresc sa am cu cine sa compun si sa scot piese interesante). Daca tu crezi ca-ti pot fi de folos si ca ne vom distra cantand impreuna, ne intalnim si facem o proba.

 

Cu respect,

Vlad.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.