www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Roland Gr20


Recommended Posts

Vind Roland gr20,in stare buna,insa fara doza gk si cablul cu 13 pini.Motivul vinzarii,trecut la Roland gr55.Pret 1000 lei negociabil.

 

Este ideal pentru a compensa clapa intr o trupa,se pot face multe chestii super de clapa direct pe chitara,insa are nevoie de un procesor bun sau pedale pentru partea de chitara.

Si cu doza gk noua(care este in jur de 550 lei),pretul este rezonabil,zic eu:)

Link to comment
Share on other sites

Vad ca cu tot cu doza se vine la 450e,eu il dau cu 1000 lei negociabil iar doza cu cablul midi NOI,direct de la reprezentanta roland,costa sub acesat diferenta de pret.

Avantajul la doza noua(asa mi ma luat si eu,cu doza cu care l-am luat am luat teapa),este garantia la roland si faptul ca se poate folosi la orice synt(gr55,vg99,axon ax100,gr20 etc) si pe orice chitara.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pentru cei interesati,se gaseste si doza midi gk2A sau gk3,la colegul nostru bentatiberiu.Pretul meu ramine 1000 lei pentru gr20 iar pretul dozei il puteti negocia direct la nr de tel.0722630932.Si asa,cu doza gk second hand si gr20 la 1000 lei,pretul este rezonabil,sub 1500 lei.Roland GR20 cu tot cu doza NOU ,este 2600 lei.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.