www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

s-a afumat carnatzu'


Neuro
 Share

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imi place tare mult cum s-a afumat carnatzul.l-ai afumat bine de tot.asta asteptam de la tine inca de la inceput.cel mai mult mi-a pacut piesa a 2-a ca interpretare.mai asteptam piese.bravo!!esti adevarat

cum ai tras?parca ai mai lucrat la ton,suna bine

Edited by mario_d
Link to comment
Share on other sites

boss gt8.line in direct pe calc cu cooleditpro.

prima e un negativ de la audiosalve si erau trase acolo niste chitari("un fel de" armonie care nu mi-au tare placut),dar m-a atras structura piesei.e acelasi ton pe ambele bucati,dar alta stare:)

mersi pt indemn :) .o sa mai postez ceva facut pe oarece backtrack.

numa bun!

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

sa inteleg ca tu esti normal? foarte misto ... ei lasa ca te prind io si pe tine ca si pe Florin Stefan cu care am zis ca ne jucam 10 minute si... am lungit-o 4 ore... :):)

 

 

Bravo!!!! am auzit de la colegii din seven ca esti meserie si nu am crezut... pana acum :)

Link to comment
Share on other sites

mario_d mi-a deschis ochii spre activitate in forum.

stii cum e treaba cu clasicele luci?am un pentium II nacajit.n-am microfon.cand deschit exploreru mi se opreste winampu etc.de multe ori cand trag chitari in cool edit mi se blocheaza calcu,pierd piesele,o iau de la capat s.a.m.d.asta e.dar tare as vrea.am o chitara flamenco,din valencia din 88 super,facuta de o scoala de lutieri.trebuie s-o vezi.aspra treaba.

 

mersi jani.mi-ar face placere sa ne intalnim candva sa ne cunoastem mai bine.

spor!

ozzy buna! :)

Link to comment
Share on other sites

mario_d mi-a deschis ochii spre activitate in forum.

stii cum e treaba cu clasicele luci?am un pentium II nacajit.n-am microfon.cand deschit exploreru mi se opreste winampu etc.de multe ori cand trag chitari in cool edit mi se blocheaza calcu,pierd piesele,o iau de la capat s.a.m.d.asta e.dar tare as vrea.am o chitara flamenco,din valencia din 88 super,facuta de o scoala de lutieri.trebuie s-o vezi.aspra treaba.

 

mersi jani.mi-ar face placere sa ne intalnim candva sa ne cunoastem mai bine.

spor!

ozzy buna! :)

 

 

Si mie Neuro !!!

Sper sa ne vedem curand ....... binenteles cu chitarile sub brat !!!! he he he .....

Rock'n'Roll.

Link to comment
Share on other sites

 

stii cum e treaba cu clasicele luci?am un pentium II nacajit.n-am microfon.cand deschit exploreru mi se opreste winampu etc.de multe ori cand trag chitari in cool edit mi se blocheaza calcu,pierd piesele,o iau de la capat s.a.m.d.asta e.dar tare as vrea.am o chitara flamenco,din valencia din 88 super,facuta de o scoala de lutieri.trebuie s-o vezi.aspra treaba.

 

ma marius , chiar ca as vrea sa o vad.... daca ai chef si prindem un weekend cu ploaie (de nu pot merge io cu cortu') hai sa inregistrezi la mine. Mai am o varianta de inregistrare: mi-am luat un mp3 player TEAC si inregistreaza binisor... de te hotarasti da-mi un PM

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Guest ciucurel demian

...

 

choral vechi

 

e bune baiatul aciesta la ghitara...dar parca piesele aduce prea mult cu acelia de nunti...nu credeti?

 

asta e un pic mai neobisnuita

 

asta nuo inteleg asa ca te rog samio exsplici:pasajul din mijloc nu e prea lent? ce editie tie chitara de reghin si cat ai dat pe ia?

spor la munca poate ca o data vei putea sa vi si la noi in sat la o nunta.

Link to comment
Share on other sites

e bune baiatul aciesta la ghitara...dar parca piesele aduce prea mult cu acelia de nunti...nu credeti?

asta nuo inteleg asa ca te rog samio exsplici:pasajul din mijloc nu e prea lent? ce editie tie chitara de reghin si cat ai dat pe ia?

spor la munca poate ca o data vei putea sa vi si la noi in sat la o nunta.

 

:) no comment... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.