www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 46 - Votare si comentarii


Cosu
 Share

Duel 46  

41 members have voted

  1. 1. Duel 46

    • twister
      16
    • ciuci
      0
    • un om
      16
    • dragonflame
      0
    • dalv
      4
    • algernon
      0
    • burb
      1
    • adi24
      4


Recommended Posts

....daca tot e vorba de comentarii, atunci nu ma abtin sa spun, ca duelul lui twister imi place asa de mult, incat imi circula in playlist in winamp!! odata m-am trezit ca il "fredonam" in cap pe strada.......singurul duel care a mai reusit sa imi placa asa mult este gix_duel_23 !!! si au mai fost multe dueluri foarte bune, dar pe mine astea doua m-au "uns pe suflet" ........repet, e o chestie de gust....

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn
....daca tot e vorba de comentarii, atunci nu ma abtin sa spun, ca duelul lui twister imi place asa de mult, incat imi circula in playlist in winamp!! odata m-am trezit ca il "fredonam" in cap pe strada.......singurul duel care a mai reusit sa imi placa asa mult este gix_duel_23 !!! si au mai fost multe dueluri foarte bune, dar pe mine astea doua m-au "uns pe suflet" ........repet, e o chestie de gust....

 

Corect! Si mie imi place super mult piesa facuta de twister. E chiar mishto.

 

offtopic: mie mi se intampla sa-mi fredonez piesele mele .. dar nu pentru ca ar fi supertari.. ci pentru ca pana reusesc sa le inregistrez le cant de-mi vine acru :)

Edited by claxonn
Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn
mai sa fie ce ciudatenie la voturile astea...hmm..pupi

 

 

 

Cu alte cuvinte..??? Your point is.. ??? Trebuia sa castige twister si nu s-a intamplat?

 

 

 

ontopic: Ideea e ca voturile sunt subiective ca si publicul. Multe poate sunt neavizate, ca si publicul... In concluzie pentru a castiga duelul trebuie sa placi majoritatii publicului. (Un fel de manele asa... :) ).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.