www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar Chitara Electrica


ionut_marius_96
 Share

Recommended Posts

Salut! Sunt interesat in a cumpara o chitara electrica pentru heavy si thrash metal. Bugetul meu este de 1300 lei.

As prefera ca firma chitarii sa fie esp, jackson sau ibanez, culoarea sa fie neagra sau alba si sa nu aiba floyd rose, iar dozele daca se poate sa fie emg 81/60

Edited by ionut_marius_96
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest drag_system

Salut, am eu o chitara jackson doze humbucker parctic arata ca nou am folosit`o la sala de repetitie doar de cateva ori , plus de asta i`am schimbat si i`am pus corzi ceva mai graose si suna foarte "Dur" , un nr de telefon unde poti sa ma gasesti sa iti dau detalii despre ea poze and stuff.. YM: drag_system tel: 0757927036. toate cele bune

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest Din Oraºul Acesta

De curiozitate, ce te face să crezi că un om cu un buget de 1300 lei va decide să cumpere o chitară de 300 lei, care este şi copie? Psihologic şi patologic...sunt tare curios unde s-a făcut legătura între cererea lui şi oferta ta. Mai ales patologic.

 

Poate vrei un model low cost dupa charvel model 4...tot e criza, nu?

 

 

http://forums.rgc.ro...custom-300-lei/

Link to comment
Share on other sites

Guest Forsaken

De curiozitate, ce te face să crezi că un om cu un buget de 1300 lei va decide să cumpere o chitară de 300 lei, care este şi copie? Psihologic şi patologic...sunt tare curios unde s-a făcut legătura între cererea lui şi oferta ta. Mai ales patologic.

 

Desi nu e treaba ta si acum schimbam replici pe anuntul omului, iti raspund

 

Omul vrea o chitara esp, jackson sau ibanez ........ a mea e copie dupa Charvel (desi Bell Custom poate nu zice multe

te asigur ca se simte cam ca un ibanez grx90 pe doza de la bridge)

potrivita pentru heavy.............. a mea se descurca ok pentru pretul asta pentru genurile mai agresive

neagra/alba..............................a mea e rosie, culoare mai "metal" decat albul (parerea mea)

1300 ron...................................1000 ron avantaj client desi pe chitara nu scrie esp nici jackson

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.