www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist, Bassist, Solist Vocal, Colaborez Cu Muzicieni Profesionisti Din Constanta Si/sau Bucuresti.


cosminsatri
 Share

Recommended Posts

Chitarist, bassist, solist vocal profesionist cu experienta muzicala si chitaristica de peste 20 de ani, caut colaborare cu trupa/trupe sau muzicieni profesionisti din Constanta si/sau Bucuresti.

Prefer trupe cu experienta cu activitate concertistica bogata: 2- 3 evenimente saptamanal, aparitii TV (repertoriu cover-uri, piese proprii, muzica pop-rock, funk, R'NB, jazz, fusion, etc.).

De asemenea, pot activa si ca muzician de studio (voce, chitara, bass).

Ma pot deplasa in Bucuresti in weekend pentru concerte, repetitii, evenimente sau inregistrari.

Detin aparatura profesionala de amplificare, pedale de efect si chitare electrice pentru orice gen muzical.

Repertoriul personal este format din peste 200 de piese (internationale si compozitii proprii).

Citesc si scriu partituri, cifraje, de asemenea interpretez dupa auz "din prima" orice piesa si stil de muzica.

 

Exclus colaborarilor cu: trupe de amatori, incepatori, liceeni, underground, trupe fara aparitii sau persoane neserioase !!!

 

Despre ACTIVITATEA MEA puteti vizita blogul administrat de mine.

Detalii experienta - TRUPELE SI MUZICIENII - cu care am colaborat si activez in prezent.

Cateva MATERIALE AUDIO DEMONSTRATIVE.

 

Ofer si cer seriozitate.

Contact si alte detalii prin P.M.

O zi buna,

Cosmin

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest guitar_boy91

salut ! daca esti interesat de o colaborare in bucuresti, pentru concerte in cluburi si evenimente lasa=mi un numar de contact. salut

Link to comment
Share on other sites

Exclus colaborarilor cu: trupe de amatori, incepatori, liceeni, underground, trupe fara aparitii sau persoane neserioase !!!

 

Despre ACTIVITATEA MEA puteti vizita blogul administrat de mine.

Detalii experienta - TRUPELE SI MUZICIENII - cu care am colaborat si activez in prezent.

Cateva MATERIALE AUDIO DEMONSTRATIVE.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Anunt inca valabil pentru Constanta. Exclus programe de cantat la restaurant. Doar repetitii/evenimente.

 

Despre ACTIVITATEA MEA puteti vizita blogul administrat de mine.

Detalii experienta - TRUPELE SI MUZICIENII - cu care am colaborat si activez in prezent.

Cateva MATERIALE AUDIO DEMONSTRATIVE.

 

Astept oferte prin P.M.

O zi buna tuturor.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.