www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocalist Caut Clapar/ Trupa In Iasi


drakar
 Share

Recommended Posts

Vocalist experimentat din Iasi caut clapar experimentat (de preferinta absolvent de Conservator, dar nu neaparat) pentru colaborare de studio (compozitie, orchestratie, improvizatie), cu perspectiva inregistrarii unor materiale care sa se situeze in sfera melodicului (fie el pop, rock sau jazz) si a originalului (compozitii proprii). Colaborarea vizeaza si alti instrumentisti (bass, tobe, chitara, saxofon etc.), dar primeaza gasirea unui clapar cu talent si imaginatie (eventual si cu pricepere tehnica in studio).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut , anuntul mai este valabil ? Eu sunt un chitarist , sunt student, la telecomunicatii, si stau in iasi, daca esti interesat ma poti contacta pe adresa de mail stefan_andrey92@yahoo.com . Eu am mai cantat intr-o trupa si am facut chitara solo . Cant la chitara de 3 ani jumate . Toate cele bune

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Salut,sunt pianist si clapar,am softuri ,pluginuri, vst-uri 2012,fac negative orice gen,compun,am facut liceul de muzica,am cantat la cerbul de aur 2009,am lucrat in studio in brasov cu Dan de la Fly Project,acum am venit din cipru unde am stat 6 luni .asta e nr. meu 075425218.Sa-mi spuneti si beneficii....si detalii daca mai e valabil.Cu respect...!

Link to comment
Share on other sites

eu am raspuns doar la intrebarea ta, si anume daca ma intereseaza heavy metal. raspunsul e nu, nu ma intereseaza. ce ma intereseaza pe mine e in sfera melodicului, cum spuneam mai sus, mai exact ceva intre pop-rock si jazz. daca tu vrei o trupa de heavy metal nu prea avem cum sa colaboram, dar iti urez succes si sper sa-ti gasesti oamenii potriviti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.