www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

La Multi Ani Chitaristi!


Sammy M.
 Share

Recommended Posts

Mai sunt cateva ore pana spui adio acestui an 2010... gandeste-te la tot ceea ai facut .. ai descoperit prieteni noi si te-ai impacat cu cei vechi... ai plans, ai ras, ai urat, ai iubit, ai fost fericit/a, te-ai certat, te-ai impacat,ai pupat, ai sarutat si ai sperat .Adu-ti aminte de acele persoane si trimite-le acest gand in care sa le MULTUMESTI!! chiar daca te-au imbratisat sau ti-au spus vorbe grele. Adu-ti aminte ca au fost prezenti in viata ta! Multumesc! :)

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca ai dat copy paste la un mesaj de anu trecut (sau acu doi ani... cum se pune?). Timpul trece repede, asa ca trebuie sa spunem adio lui 2011 acum.

In plus, nu vad de ce i-as multumi unui narod care mi-a spus vorbe grele, trebuia sa se calmeze si sa-mi faca reprosuri intr-un mod amical, ca altfel nu iese nimic pozitiv.

 

duceti-va, mah, si beti, lasati prostiile

Edited by CiocanelBloodyCIocanel
Link to comment
Share on other sites

Mai sunt cateva ore pana spui adio acestui an 2010...

Hmm, da, probabil ca mai sint citeva ore pina imi voi lua ramas bun de la 2010. Tot citeva ore vor mai fi si miine, sau poimiine, sau oricind voi reciti acest topic.

 

 

gandeste-te la tot ceea ai facut ..

Alta treaba n-am?

 

ai descoperit prieteni noi si te-ai impacat cu cei vechi...

Stai putin, tu te impaci cu prietenii? Cum dracu te poti impaca cu cineva cu care nu te-ai certat?

 

 

ai plans, ai ras, ai urat, ai iubit, ai fost fericit/a, te-ai certat, te-ai impacat,ai pupat, ai sarutat si ai sperat .Adu-ti aminte de acele persoane si trimite-le acest gand in care sa le MULTUMESTI!!

Multumesc, ba!

chiar daca te-au imbratisat sau ti-au spus vorbe grele. Adu-ti aminte ca au fost prezenti in viata ta! Multumesc! :)

Link to comment
Share on other sites

Unde rahat au disparut mesajele cu "Fie ca lumina..."??? Chiar le simt lipsa... :angry:

 

Fie ca lumina sarbatorilor sa va acopere sufletele de bucurie si sa va calauzeasca pasii spre un an nou mai bun..colindele sa va mangaie sufletele,ascunzisuri nestiute de nimeni..lasati lumina sfanta sa va ocroteasca .SARBATORI FERICITE!

 

There you go. :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.