www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

4 Muzicute Cromatic Hohner


marcianpetrescu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • marcianpetrescu

    169

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

UP!

mai am de vanzare urmatoarele muzicute... din stocul personal... in stare perfecta de functionare ! mai vand din ele pt. ca am prea multe !

TOATE MUZICUTELE SUNT de la firma HOHNER !!!

CHROMONICA 48 in tonalitatea F - nou nouta ! = 500 lei

CHOROMONICA 48 in tonalitatea G - nou nouta ! = 500 lei

BLUES HARP(old version) modificate pe prindere cu suruburi(corp de lemn) - 80 lei bucata. am tonalitatile: F(1), D(3), G(1), Db(1)

GOLDEN MELODY - F = 80 lei

In cazul achizitionarii mai multor exemplare, fac discount ! Expediez si in provincie, prin colet postal cu ramburs !

relatii la telefon - 0751 511 846 / 0733 31 22 77 sau pe email: harmonicamark2001@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

UP !!!

 

Mai am la vanzare urmatoarele muzicute:

 

Hohner BLUES HARP Vintage Model - tonalitatea D(re major) - 80 lei

 

Hohner GOLDEN MELODY - in tonalitatea F(fa major) - 90 lei

 

Hohner CHROMONICA 270 - 3 octave - tonalitatea G(sol) - 500 lei(cea din poza atasata)

 

Muzicute de calitate in stare perfecta de functionare !

post-5714-0-21132600-1421924187_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

NU MA MAI SUNATI IN IDEEA DE A OBTINE CONSULTATII TELEFONICE GRATUITE despre muzicute !!!


 


NU AM NICI UN FEL DE OBLIGATIE SI NICI TIMPUL NECESAR !


 


DACA DORITI CONSULTATII DE SPECIALITATE, PUTEM REZOLVA CONTRACOST LA DOMICILIUL MEU SAU AL VOSTRU !


 


se poate eventual si telefonic prin PLATA IN AVANS A CONTRAVALORII UNEI LECTII DE MUZICUTA(50 lei/ora !!!)


 


in cazul in care pretul vi se pare prea mare, puteti sa apelati fara probleme la internet !!!


 


era necesar sa fac aceste precizari pentru ca am primit multe telefoane la ore de multe ori total nepotrivite, ca sa nu mai vorbesc de cazurile cand


mi s-au dat bip-uri pe telefon si persoanele asteptau sa le sun eu pe banii mei si sa le dau sfaturi gratuite !!!


 


Va multumesc pentru intelegere !


Link to comment
Share on other sites

UP !!!

 

Mai am la vanzare urmatoarele muzicute:

 

Hohner BLUES HARP Vintage Model - tonalitatea D(re major) - 80 lei

 

Hohner GOLDEN MELODY - in tonalitatea F(fa major) - 90 lei

 

Hohner CHROMONICA 270 - 3 octave - tonalitatea G(sol) - 500 lei(cea din poza atasata)

 

Muzicute de calitate in stare perfecta de functionare !

 

 

NU MA MAI SUNATI IN IDEEA DE A OBTINE CONSULTATII TELEFONICE GRATUITE despre muzicute !!!

 

NU AM NICI UN FEL DE OBLIGATIE SI NICI TIMPUL NECESAR !

 

DACA DORITI CONSULTATII DE SPECIALITATE, PUTEM REZOLVA CONTRACOST LA DOMICILIUL MEU SAU AL VOSTRU !

 

se poate eventual si telefonic prin PLATA IN AVANS A CONTRAVALORII UNEI LECTII DE MUZICUTA(50 lei/ora !!!)

 

in cazul in care pretul vi se pare prea mare, puteti sa apelati fara probleme la internet !!!

 

era necesar sa fac aceste precizari pentru ca am primit multe telefoane la ore de multe ori total nepotrivite, ca sa nu mai vorbesc de cazurile cand

mi s-au dat bip-uri pe telefon si persoanele asteptau sa le sun eu pe banii mei si sa le dau sfaturi gratuite !!!

 

Va multumesc pentru intelegere !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.