www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
NiNjA

Intrebari despre CONCURSUL RGC

Recommended Posts

'geaba te iecsprimi ca nu ejti tu chemat sa decizi :)

...mama ce i-am zis-o ... :)

De unde stii tu ? :)

Na ca nu te asteptai la raspunsul asta ! :(B);):o

Guest Baumwolle

Incurcate sunt caile lui Manu. :)

Guest SlashGNR

Salut,

Regret .... am avut niste probleme la calculator si nu am avut posibilitati de a inregistra respectiv de a trimite "melodia" cantata de mine, destinata concursului RGC.

Vreau sa va intreb daca se mai pot trimite inregistrari sau nu /

Va multumesc

SlashGnR

SlashGNR imi pare rau insa nu mai poti participa la concurs. S-au ales deja finalistii. Data limita era 1 Noiembrie 2005.

Totusi poti posta melodia in afara concursului sa vedem de ce esti in stare :)

Edited by Cosu

so cand e finala aia?...ca parca trebuia sa fie in ianuarie...and ianuarie e pe fine...

good question.

A, am si eu o intrebare. finala se va desfasura intr-un loc public... adica vor putea fi si spectatori acolo ? Daca nu, poate se ofera cineva sa o filmeze sau macar sa o inregistreze.

Guest Mircea19

o mica propunere pt organizatori...

-dupa inmanarea premiului... nu ar fi frumos un mic concert.. gen rgc un an?

Guest arosulescu

nu ridicam unpic varsta concurentilor in viitor? adica pana -n 30 de ani? zic si io asa... :)

cu tot dragu si respectu pe care il am fata de concurenti,dar nu ti s-ar parea cam imposibil,ca unu de 18 ani,sa zicem eu,cu experienta de doar 5ani,sa concureze cu tine care ai peste 20,si 9 ani de experienta.ar fi misto,sa existe grupe de varsta.in afara asa am vazut ca fac,era la englezi,bine era sponsorizat de firme,nu de doar un om generos.si ei aveau pana in 16,pana in 21 si peste parca.in fine,toata ideea e ca sa zicem unu care are peste 18,poate sa zicem prin minune sa se fi inscris la conservator poate.si atunci are cu totul alta pregatire mentala.in fine,e discutabila chestia asta,si nu cred de catre noi participantii,ci de catre organizatori.altfel ar fi tare sa te vdm pe acilea,facand demonstratiii de forta.numa bine

Guest arosulescu

da ar fii misto sa donez eu premiul cel mare dar atunci nu stiu cine s-ar inscrie :)

asa este nici nu ma gandeam sa ma bat cu un concurent de 18 ani.. ideea eraa aceea pe care ai subliniat-o si tu si anume cea a categoriilor de... experienta ...as zice, :) sau de varsta

dar fara suparare,cati din astia participanti s-au inscris ptr premiu?cred ca mai mult ptr ideea de a se recunoaste cat de bun esti.nu de alta,dar malmsteen e stangaci,si are fender,eu am fender,si nici ailalti nu o duc prea rau.nu se compara cu the prize,dar ar fi pacat sa se participe doar ptr chitara.cred ca ea e pusa in joc doar ca motivare,plus ca mie mi se pare ca e mult mai misto s-o privesti ca ce inseamna,vechime,model,ce are pe ea,decat pur de idee,hahaha am un fender :) .oricum,tind sa cred ca la fel de important e si faptu ca esti recunoscut ca valoare.in fine,multe offtopicuri,vom fi secerati.

Guest arosulescu

vom fi secerati.

hai sa ne oprim aci... :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.