www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ajutor Thomann


spud
 Share

Recommended Posts

Guest Din Oraºul Acesta

Scrie destul de clar ºi acolo.

DA.

 

 

Nu am mai comandat nimic de pe Thomann pana acum si as vrea sa-mi lamuresc un dubiu ca inca imi e neclar. vreau sa comand doar un set de corzi in valoare de 10 euro. voi plati cei 30 euro transport in plus chiar si pentru un pachet mic de corzi?

Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

DA...din pacate...!!!

 

eu am comandat de la Thomann doar lucruri cu valoare mult mai mare de 30 de euro(cat costa transportul pana in Romania)... si pe care nu merita sa le cumpar din USA de pe ebay(de exemplu)...

 

stiu insa ca cei care cumpara regulat de la Thomann, asteapta sa se adune mai multe obiecte(eventual de la mai multe persoane...) si in felul asta 30 de euro nu mai reprezinta o suma atat de mare... cred ca asta este cea mai buna varianta !

 

in ceea ce ma priveste, nu am decat cuvinte de lauda pentru profesionalismul celor de la Thomann, pentru politetea cu care au discutat cu mine si pentru grija cu care s-au interesat daca totul a fost in regula si marfa a ajuns la timp.

 

iti recomand sa apelezi la serviciul lor de relatii cu clientii pentru orice detalii ai nevoie !

 

si incearca sa mai gasesti niste colegi, prieteni, amici... care sa aiba nevoie de cave de la Thomann, ca sa iesiti mai ieftin...

 

bafta

Link to comment
Share on other sites

Nu am mai comandat nimic de pe Thomann pana acum si as vrea sa-mi lamuresc un dubiu ca inca imi e neclar. vreau sa comand doar un set de corzi in valoare de 10 euro. voi plati cei 30 euro transport in plus chiar si pentru un pachet mic de corzi?

Multumesc anticipat

 

Ce fel de corzi? Nu se gasesc in Romania?

Link to comment
Share on other sites

Pentru un set de corzi transportul nu este 30 euro.

 

Ca sa te convingi trebuie sa faci o simulare de comanda pe care sa o anulezi dupa aceea.

Oricum este nerentabil. Corzi se gasesc si in Romania la acelasi pret.

Pentru alte articole este parca un domn Ursu care aduce fara comisioane.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.